Kansas City Royals otočili zápas s Oakland Athletics a jdou v playoff dál.

[contentblock id=40 img=adsense.png]

 

V dnešním nočním zápase dokázali Kansas City Royals dohnat ztrátu 4 bodů, když v osmé směně prohrávali již 7:3. V osmé směně se prosadili třikrát a v deváte skórovali jeden době, aby vyrovnali na 7:7. Ve dvanácté směně poslal Athletics do vedení bývalý hráč Royals, Alberto Callaspo. Royals ale dokázali odpovědět i tentokrát a dokonce po walk-off hitu catchera Pereze vyřadili Oakland a mohou se chystát na semifinále divize proti Los Angels Angels.

 

Royals skŕují tři body v osmé směně

[su_video url=“http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_09_30_oakmlb_kcamlb_1&mode=video&content_id=36715021&tcid=vpp_copy_36715021″]

Pro některé hráče to byl zřejmě i poslední zápas kariéry. První metař Oaklandu, který přišel v létě z Chicago White Sox a nikdy za svou kariéru neodehrál ani jeden zápas v playoff, tak se nedočkal startu na pálce ani v tomto zápase a prý zřejmě ukončí kariéru.

 

 

What. A. Game.

 

Loupežnictví a běh po metách Royals slavilo úspěch, Royals vyrovnali rekord v počtu kradených met v postseason. Zajímavostí je, že sedm met ukradlo sedm různých hráčů. A to ještě Hosmera jednou při kradení chytli.

 

Zkrácený záznam zápasu si můžete prohlédnout zde, ostatně jako všechny zápasy celého ročníku. Stačí kliknout na Condensed Game

[su_video url=“http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=36715761″ title=“OAK @ KC AL Wild Card Game 2014″]

 

[contentblock id=34 img=adsense.png]

Share: