Změny v MLB aplikaci na nbettor.cz

Od posledního článku už uběhl nějaký čas a v tom dnešním bych chtěl popsat změny, které od té doby proběhly. Jak jsem napsal v článku, tak se pracovalo na převodu z excelu do online podoby. To už je hotovo, nyní vše probíhá na webu.

Stačí kliknout na Přihlášení uživatele v menu. Buď se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, který vám aktivuji a nastavím vám přístup do všech částí webu. Pokud se přihlásíte, tak se dostanete na Dashboard, kde úplně nahoře máte na výběr ze tří sportů. NBA, NHL a MLB. Aktuální je nyní MLB, takže klikněte na MLB.

Jaké jsou tedy novinky v systému?

  • vše nyní probíhá online. Kurzy a pravděpodobnosti se aktualizují automaticky. Kurzy každých deset minut, stejně tak pravděpodobnosti. Pravděpodobnosti výhry se mění o desetinky během dne, trochu víc se hodnota mění podle oznámených sestav s blížícím se začátkem zápasu.
  • v minulosti jsem poslal jednou denně excel s aktuálními kurzy a pravděpodobnostmi a podle toho počítal statistiky. Nyní bude v nastavení možno zvolit, že chcete zvolit odesílání v přednastavený čas nebo vždy, když nbettor zjistí, že je v systému sázka, která ma value.
  • další novinkou totiž je, že od cca 9:00 do 3:00 bude systém každých deset vyhodnocovat kurzy a pravděpodobnosti a jakmile zjistí, že nějaká sázka odpovídá vašemu nastavení, tak vám odešle email, že se objevila sázka, která má value podle systému.
  • systém nyní odesílal výši sázky podle mého nastavení, ale od půlky příštího týdne by mělo být hotové i nastavení, kdy si každý může nastavit svojí výši bankrollu, jaké kurzy chce hrát a od jaké výše sázky, chce zasílat upozornění na zápasy.
  • další novinkou je, že k dispozici bude více přednastavených tabulek, kdy jedna bude základní, kde budou kurzy a pravděpodobnosti s výší sázky podle vašeho nastavení. V dalších tabulkách pak budou jen kurzy nebo pravděpodobnosti a vy si budete moc chybějící doplnit a systém vám dopočítá doporučenou výši sázky. Mezi tabulkami se bude dát lehce přepínat rolovacím přednastaveným menu.

Tohle všechno by mělo být podle programátora hotové do půlky příštího týdne.

Mail s odeslanými doporučenými tipy
Share: