Video update, co nového před Covid sezónou MLB 2020?

Včera jsem natočil asi dvacetiminutové video o tom, co se chystá od spuštění nové sezóny MLB. Jaké změny chystám v systému a jak by měl od cca 1.8.2020 vypadat. Pokud to stihneme a já věřím, že to stihneme 🙂

Věřím, že to co tvořím přes dva roky, tak povede k tomu, abych uživatelům zajistil pro ně pohodlný přivýdělek. I když je to kurzové sázení a stát se může všechno, tak věřím ve své data! 🙂

Odkaz na video je tady

Pak jsem ještě nahrál druhé video, které je takovým náhledem co bych rád dělal do budoucna a to jsou místo článků videa s preview a analýzou zápasů, zejména teda baseballových.

Systémů na nbettoru bude dost, takže plánuji jeden nechat volně přístupný i ze všemi daty a na něm budu ukazovat, kde vidí systém value a budu tam zápasy rozebírat.

Odkaz na video je tady, snad tam nemelu moc velký sračky, protože už jsem byl dost unavenej po cca šesti hodinách v kanceláři a sepisování urgentních updatů pro budoucí systém. Pokusil jsem se o analýzu nadhazovačů z korejského baseballu, bohužel jak říkám ve videu, tak těch statistik je velice málo a většinou jen obecných, takže je to těžké.

Odkaz zde

Share: