Tipy zdarma na Facebooku

Pro lidi, kteří z nějakého důvodu nechtějí platit za tipy a chtějí tipy zdarma, tak nějakou dobu na Facebooku zveřejňuji tipy, které verifikuji na portále Tipstrr. Je to také verifikační portál, kde si verifikuji tipy na NFL. Jeho výhodou je, že můžete mít jeden účet, který si můžete rozdělit na portfolia podle sportů a může tak pod jedním účtem mít třeba deset verifikací.

Tipům zdarma jsem moc nevěnoval pozornost, když jsem dělal na Nbettoru, ale v poslední době už toho času bylo více, takže se mi podařilo ty tipy vytáhnout z mínusu skoro 1000 jednotek na plus na lehkej plus něco přes 200 jednotek.

Tipy se po zadání na Tipsstru robotem automaticky přepošlou a zveřejní na sociální síti Facebook, kde jsem založil stránku Valuebettor, které jsem se taky tedy moc nevěnoval, protože mě Facebook nějak moc nebaví :)Pokud tedy chcete tipy zdarma, začněte sledovat stránku Valuebettor, kam denně přidávám podle počtu zápasů kolem 3-6 tipů. Druhý profil na sociálních sítích mám na Instagramu, který mě baví teda mnohem víc a kam mi můžete i psát, když budete mít nějaké dotazy. Adresa profilu je https://www.instagram.com/nbettor.cz/

Share: