Tipy na NFL podle sázkového modelu

Dalším sportem, který jsem přidal na Dashboard je NFL. Do konce sezóny NFL už moc nezbývá, ale chtěl jsem aspoň část sezóny včetně playoff vyzkoušet, kdy tipy bude generovat systém.

Dosavadní úspěšnost?

Celou tuto sezónu jsem tipy na NFL už podle tohoto modelu generoval, ale pouze přes excel. To znamená, že jsem po vypsání kurzů sázkovou kanceláří dal kurzy do excelu a doplnil pravděpodobnosti výhry podle sázkového modelu. Tohle jsem dělal většinou ve středu nebo v úterý, ale teď když systém bude generovat tipy automaticky podle pohybu kurzů, tak se určitě změní úspěšnost. Bohužel nejspíš směrem dolů. Takovou mám zkušenost zatím s každým sportem, který jsem převedl z excelu na webovou automatickou formu.

Všechny tipy, které jsem z excelu vygeneroval, tak jsou zaznamenány v excelu na webu. Bilance je 54 W – 60 L. Yield: 23.97 % a ROI: 58.4 % při bankrollu 200 000. Profit je prozatím 116 795 CZK do včerejších zápasů.

V průběhu sezóny jsem nesázel tipy na Miami, Arizonu, Washington a NY Jets. To jsem změnil ve 13 Weeku, protože poslední zápasy sezóny v NFL jsou něco podobného jako září v baseballu, kdy vyhrává víc outsiderů.

Jak vidíte podle statistiky, tak bilance výher a proher je záporná. Takže pokud chcete NFL vyzkoušet, tak počítejte s tím, že bude víc proher než výher.

Zároveň, ale v NFL není nouze o překvapení, takže letos je i přes zápornou bilanci výher vygenerován velice slušný zisk a čísla. Když vezmete v potaz, že kurzy bereme podle českých sázkových kanceláří, kde ty kurzy jsou dost špatný.

Nastavení aplikace

V nejbližší době dojde k zjednodušení nastavení aplikací, ale záleží jak bude mít programátor čas, takže zatím napíšu své nastavení podle stávající podoby webu. Toto nastavení budu používat pro zbytek této sezóny NFL.

Bankroll: 200 000. Zde vy doplňte váš rozpočet, který máte na sázení vyhrazený.

Kelly Fraction: 20. Doporučuju dát maximálně tuto částku a kdo je opatrný, tak klidně může i méně.

Fixní sázka: 5%. Vybrat můžete od 1% – 5%. Tohle totiž slouží zároveň jako pojistka a zvolené procento stanoví maximální možnou vsazenou částku, kterou vám systém dovolí vsadit.

Rozmezí odesílaných kurzů.

Zde si nastavíte, od jaké výše chcete aby vám systém tipy zasílat. Stejně tak nastavíte i horní mez. Já mám nastaveno, že chci zasílat kurzy vyšší než 1.4 a maximálně chci zasílat kurzy do 3.29.

Barevné zvýraznění

Tohle je věc, která v příštím updatu zmizí nebo bude nahrazena.

Kurzy nižší než: 3.29 budou zobrazeny ve výpisu zápasu zeleně, ostatní červeně

Kurzy vyšší než:1.4 budou zobrazeny ve výpisu zápasu zeleně, ostatní červeně.

Sázky nižší než: 1000 budou zobrazeny ve výpsiu zápasů červeně.

Sázky vyšší než:1000 budou zobrazeny ve výpisu zápasu zeleně, ostatní červeně. Nastavení této hodnoty zároveň znamená, že systém vám nepošle žádnou sázku, která bude mít nižší hodnotu 999.

Nastavení systému při bankrollu 25000

Jak tedy nastavit systém, aby vám chodily tipy pokud je váš bankroll klasických cca 25000?

Bankroll tedy bude 25000

Kelly Fraction nastavíte na 20

Fixní sázka 5% nebo dle vašeho uvážení.

Rozmezí odesílaných kurzů budete mít stejné jako já:

Kurzy vyšší než 1.4 a kurzy nižší než 3.29

Barevné zvýraznění: stejné jak jé. Pouze sázky nižší a vyšší si nastavte na 200. Od této výše vám budou chodit tipy.

Jak už jsem psal, očekávám, že dojde k zhoršení čísel oproti datům z excelu, jak tomu prozatím bylo jak u NHL, tak i MLB.

Ještě jsem zapomněl na jednu věc. Pod výpisem zápasů je lišta se zkratkami všech týmů. Pokud nechete, aby vám systém neposílal tipy na nějaký tým, tak na zkratku toho týmu klikněte a on zčervená a tipy vám nebudou chodit.

Každý kdo by chtěl tipy vyzkoušet, tak do konce této sezóny to nechám běžet zdarma na vyzkoušení. Pokud už účet máte, tak vám aktivuji záložku NFL a pokud ne, tak se zaregistrujte a vytvořte si účet zde

Share: