Super Bowl – jakou zvolit strategii při sázení?

Super Bowl už bude za týden znát vítěze. V Americe je tato nejdůležitější sportovní událost roku, také událostí nejsázenější. Souboj o Lombardyho trofej přitahuje nejen sportovní fanoušky. Je sledovanou událostí z hlediska reklamy, kdy čas pro reklamu o poločasové přestávce patří k nejdražším.

Sázkové kanceláře nabízejí spousty sázkových příležitostí na tuto událost. Od klasických sázek na under / over, handicapy až po sázky na hráčské výkony.

Zkusil jsem sepsat pár tipů, jak najít hodnotu v tipech na Super Bowl 54 mezi Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers.

Super Bowl 54 tipy a strategie sázení handicapu

Pokud se vám líbí sázka na 49ers…

Čekejte. Já osobně už jsem na začátku prosince vsadil San Francisco jako celkového vítěze v kurzu 9.5, což jsem psal na svém Instagramu. Ale zpátky k sázce na handicap. V tomto případě není kam spěchat. Výše handicapu je v tzv. mrtvé zóně a jeho výše je pouze -1.5 / +1.5.

Buďte trpělivý a ochotní počkat, jestli handicap nebude směrovat k hodnotě +3. Což je nejdůležitější číslo v sázkách na americký fotbal. Od roku 2003 skončilo téměř 15% všech zápasu v rozmezí tří bodů. Což ukazuje, že je to opravud klíčové číslo pro sázení NFL.

Pokud chcete vsadit na Chiefs…

Tady je situace opačná. Jelikož se handicap pohybuje kolem nuly, tak tady se nevyplatí čekat. Sledujte vývoj a jakmile by začal handicap stoupat, tak ho vsaďte. Ale myslím si, že to už klidně můžete udělat hned. Jak se bude zápas blížit, tak si myslím, že veřejnost bude tlačit spíše Chiefs. Ale tady rozhodují spíše peníze tzv. sharp bettors.

Tady je na obrázku objem peněz vsazených na handicap a procento tiketů na handicap.

Strategie na sázení pokud chcete sázet over / under

Pokud chcet sázet over…

Toto finále Super Bowlu přitahuje sázkáře, kteří sázejí over.

V současnosti je 88% vsazených peněz právě na over a 82% tiketů. Někdy minulý týden jsem četl tweet, že casino Westgate v Las Vegas mělo pouze jednu sázku na under.

Není tak divu, že hladina pro under / over se zvedla z vapsané hranice 51.5 na současnou 54.5 bodů. Pokud chcete sázet nyní na over, tak jste si vybrali ten nejhorší čas a v této sázce není hodnota.

Podle dat od roku 2003 je velmi nepravděpodobné, že by finále Super Bowlu uzavřelo sázky s tak nízkým procentem vsazených peněz na under. Proto se dá předpokládat, že na trh přitečou peníze, které budou sázet under a hranice se sníží.

Pokud se vám líbí under…

Podle toho co jsem napsal v minulém odstavci, tak teď je nejlepší doba vsadit právě under. Takže nečekejte a vsaďte nyní.

Share: