Super Bowl 52 + dva tipy na Super Bowl

Finále NFL 2018

4.února v Minneapolis se uskuteční finále letošního ročníku Super Bowlu. Utkají se v něm Philadelphia Eagles a jako už skoro tradičně tým New England Patriots. Ti smazali desetibodový deficit z poslední čtvrtiny v onfereščním finále proti Jacksonville Jaguars, když prohrávali již 20-10, ale dvěma touchdowny otočili vývoj zápasu a zahrají si tak opět finále, tentokrát proti týmu Philadelphia Eagles.

Eagles se dostali do finále Super Bowlu i přesto, že sezonu dohrávají s back up quaterbackem Nickem Folsem, který nahradil zraněného quaterbacka Carsona Wentze. Eagles v konferečním finále poměrně jednoduše smázli Vikings, kteří si tak nezahrají finále na domácím stadiónu. Bude to první finále v Minnesotě od Super Bowlu v roce 1992, které se hrálo ještě na stadionu Metrodome a zvítězil v něm Washington 37-24 nad týmeme Buffal Bills.

Kurzy k dnešnímu dni jsou vypsány takto. Kurz 1,46 na vítězství New Engaland a kurz na vítězství Philadelphie je 2,95. Handicap je 5.5 pro Patriots. Hranice under / over je vypsána na 48 bodů.

Pokud bych si tady měl na něco vsadit, tak bych si vsadil na over a handicap 5.5 na Philadelphii.

 

Tady 5 nejlepších chirurgických hodů z finále AFC.

 

Následující města, kde se bude hrát Super Bowl.

2018: Minneapolis, U.S. Bank Stadium, Super Bowl LII

2019: Atlanta, Mercedes-Benz Stadium, Super Bowl LIII

2020: South Florida, Hard Rock Stadium, Super Bowl LIV

Share: