Statistiky nbettor.cz v polovině sezóny

V MLB nyní probíhá All-Star přestávka a tak je trochu času na rekapitulaci tipů, které generuje můj sázecí model Nbettor.

Počet tipů, které jsem zaznamenal je 524. Až před All-Star přestávkou jsem začal používat systém zasílání emailových notifikací, které systém generuje, takže počet tipů by byl jistě vyšší, ale před tím jsem zadával pouze tipy, které jsem zasílal v excelovské tabulce.

Bilance všech tipů je 273 – 239 – 11. Yield je 12,26 % a ROI:105,58 % s profitem 211164,19 CZK. Začínal jsem s bankrollem 200 000 CZK, který se podařilo za 3 měsíce a půl zdvojnásobit.

Čísla jsou to slušná na to, že používám kurzy výhradně ze sázkové kanceláře Tipsport, ale je to dost náročné na objem prosázených peněz – 1 722 304,25 CZK

Vadil mi ten vysoký objem prosázených peněz a dost proherních sázek, tak jsem si trochu filtroval čísla a zjistil jsem, že kdybych sázel kurzy pouze mezi 1.6 a 2.0, tak by yield byl 20,62% a ROI o málo nižší než 80,83%, ale prosázel bych o milión méně než kdybych sázel všechny tipy.

Jelikož jsem v tomto modelu sázel kurzy až od 1.5, tak jsem samozřejmě koukal, jak by ta statistika byla s kurzy od 1.5 – 2.0 a yield je o 2% nižší.

Zde v tabulce jsou statistiky za celé období:

Zároveň jsem aplikoval při analýze výsledku do modelu ještě další advanced statistiky a další metriky a až 19.06.2019 jsem vytvořil filter modelu s názvem Zephyr, který za tuto doby vygeneroval zatím pouze 71 tipů.

Zde už jsem sledoval kurzy od 1.6 – 2.0 z upraveného nastavení a prozatimní bilance z minimálního vzorku je 10-3 a yield 57,19%. Vychází to cca tip na den, takže do konce sezóny bychom mohli mít cca o 90 tipů více, tak uvidíme jaká budou čísla po větším vzorku.

Od dalšího updatu budu zřejmě zasílat pouze tipy s kurzy v této hladině 1.6 – 2.0. V nastavení bude samozřejmě možnost nechat si zasílat všechny tipy.

Na webu chystám další novinky. Přidám další sázkové kanceláře, z jejichž kurzů se bude počítat výše sázky. Každý odeslaný email s tipy se zároveň zapíše do tabulky tipů a budeme opět počítat statistiky. Zároveň, jelikož se sníží počet tipů, tak opět zavedu verifikaci na Blogabetu, ale až bude systém plně funkční. Dále se pokusím udělat systém více přívětivější a jednodušší. Snad tomu pomůže i překlad menu do češtiny a další drobnosti. Zároveň udělám po dalším updatu instruktážní video, abych všem ukázal jak systém používat. Až to dodělám, tak to bude strašný monstrum na peníze. Teď to zatím jenom prachy žere 🙂

Poku máte nějaké připomínky nebo nápady, tak mi napište na Instagramu nebo tady přes formulář.

Share: