Statistické okénko

Opět jsem si teďka hrál s číslama a zkoumal statistiky a v zájmu profitability je potřeba udělat nějaké změny. Přispěl k tomu minulý týden, kdy nevyšly myslím čtyři vyšší sázky s vysokými vklady.

Když se člověk podívá na počet OK a KO tipů, tak prostě v posledních dvou měsících je ten profit diamentálně odlišný od prvních třech měsíců. Jedním z důvodu může být, že od konce července systém funguje tak, že každý tip, který se odešle emailem, tak se zároveň zapíše do databáze tipů. To se děje v cca dvojhodinvých intervalech od 10:00 do 01:30 ráno.

Než systém fungoval takto, tak jsem tipy zasílal emailem v excelové tabulce, kterou jsem většinou zpracovával hned ráno, co se objevily kurzy. Tady si myslím, že je problém v tom, že Tipsport během dne opravuje kurzy podle toho, jak je vypsala Amerika. Takže ty později vypsané kurzy už jsou přesnější než ty, které vypustí na web ráno.

Když se podíváte na počty OK a KO tipů, tak ten profit by měl být na první pohled mnohem vyšší. Tak jsem si zkusil zadat do excelu, jak profitabilní by systém byl, pokud bych nesázel výši částky podle Kellyho, ale fixní částku na každý tip, 2.5% z bankrollu.

Tohle bude do budoucna potřeba sledovat, jestli ten trend je takový, že ta fixní částka je mnohem profitabilnější než Kelly, ale kromě jednoho měsíce je to trend všech měsíců, kromě dubna. Já už na to najel a začal jsem sázet fixní částku a po konci sezóny se na to podívám znovu, abych si to potvrdil.

Ještě jedna změna, odebral jsem zasílání mailů s tipy v 01:30

A jelikož se blíží začátek NHL, tak ještě porovnání Kelly versus Fix u NHL. Jenom tam je ten vzorek zápasů menší. Takže to si také otestujeme teprve v následující sezóně.

Výsledky podle Kellyho

Výsledky podle fixní sázky 2.5 % banku

Share: