Sázení na NHL – NHL tipy

Stejně jako máme tool pro sázení střelců v NBA, tak stejný tool nyní programujeme pro NHL. Princip a funkce jsou podobné jako u NBA. NHL bude mít navíc funkci, která bude zobrazovat seznam hráčů, kteří x zápasů nezaznamenali žádný kanadský bod nebo jak dlouho trvá jejich série bez gólu.

  1. Tady by jste měli mít pouze Dashboard a Missing player, kdy Missing player slouží k tomu, abyste mi navrhli hráče na přidání do databáze, pokud tam chybí.

2.Search – vyberete hráče ze seznamu a vyberete jeho soupeře. Zobrazí se vám seznam zápasů (4.), které v této sezóně proti soupeři odehrál a jak si vedl. Zobrazují se góly, asistence, body, trestné minuty, +/- statistika, střely na bránu, přesilovkové góly a čas na ledě.

3.News – novinky o hráči ze serveru http://www.rotoworld.com , 3a – můžete si nastavit kolik novinek chcete zobrazit.

4.Game Details vs. opponent – Výsledek hledání, jak už jsem popsal v bodu č.2

5.Last 8 Games – výpis z posledních 8 zápasů, který váš odehrál. v 5b si můžete počet posledních zápasů měnit dle nabídky.

 

Stále se ještě programuje funkce, kde bude seznam hráčů, kteří mají sérii zápasů bez gólů nebo bodu. Což se vám může hodit pokud sázíte, že hráč dá gól nebo si připíše kanadský bod. Tohle všechno bude hotové do začátku nové sezóny NHL. Je to tool, který vám ušetří spousty času a určitě se vyplatí. Zatím plním databázi hráči podle soupisek z ESPN(nepřidávám úplně všechny hráče) a zatím mám hotovo pouze pět týmů.

Update 7/9/2018

Dneska přišel náhled funkce, která bude zobrazovat hráče bez bodu / gólu. Ještě se tam musí pár věcí dodělat, ale takhle nějak by to mělo vypadat. Pokud vás někoho něco napadne, co by se hodilo pro tipování střelců v NBA nebo NHL, tak napište přes formulář.

Stačí se zaregistrovat a tool si můžete vyzkoušet.

 

Pokud by vám nebylo něco jasného, tak můžete napsat