Sázení na NBA – NBA tipy

Pro vaše úspěšnější NBA tipy, jsme pro vás připravili tool, který využijete při sázení NBA na počet bodů u střelců. Tento tool vám ušetří velkmé množství času, protože shromažďuje informace, které byste jinak museli vyhledávat pracně hodiny.

NBA tipy, sázení na střelce v NBA?

Modul pro tipy a  sázení na střelce v NBA. Jelikož na střelce v NBA sázím, tak tohle je věc, která vám ušetří hodiny času při prohledávání statistik. Obsahuje několik částí, které zde popíšu.

1. Search

zde vyhledáte hráče podle seznamu z databáze – Player, je to zatím seřazeno podle příjmení. Pak zadáte proti komu má hráč nastoupit – Opponent. Defender je hráč, který by ho měl vašeho hráče bránit, ale tady se to bude muset ještě opravit, aby se stahovala správná data. Pak kliknete na Seach a zobrazí se vám všechny následující tabulky.

 

2. Number of news

Váš hráč a jeho tři poslední novinky ze serveru Rotoworld. Vpravo nahoře můžete upravit počet zobrazených novinek – Number of news

 

3. Game Details vs. opponent

zápasy v aktuální sezóně proti soupeři. Zobrazuje se počet minut(MIN), počet nastřílených bodů(PTS), počet střeleckých pokusů úspěšných(FMA) – FGA(celkový počet pokusů), to stejné pro střelecké pokusy za tři body (3PM3PA) a i pro trestné hody(FTM – FTA) a jako poslední se zobrazují doskoky – REB

 

4.Last X Games

Detail posledních 8 zápasů vámi zvoleného hráče, počet zápasů si můžete opět změnit.

 

 

Další důležitou tabulkou jsou Splits. Dost hráčů má jinou úspěšnost střelby doma nebo venku a Kemba Walker je toho zářným příkladem. Kdy jeho úspěšnost střelby je doma 0.486 a venku stříli pouze s úspěšností 0.396. Dost často se stává, že doma odehraje hráč méně minut, protože jeho tým je doma dominantnejší a venku jsou jeho zápasy vyrovnanější, takže jeho minutáž je vyšší.

 

5. Splits

Tabulka Doma (Home) a Venku (Road)

Zobrazují se tyto statistiky: MP – odehrané minuty, PTS – body, USG% – zapojení hráče do hry, když je na palubovce, ORTG – zapojení do ofenzívy, DRtg – zapojení do defenzívy, FG% – úspěšnost střelby

 

6.Defence

Zobrazuje se zde, jak dobrý je podle statistik hráč, který by měl vámi zvoleného hráče bránit. Je to většinou hráč, který nastupuje na stejné pozici jako váš hráč, ale samozřejmě to vždy neplatí. Tohle ještě musím předělat a dodat nový zdroj dat.

 

 

7.Usage Stalker

Tabulka, která vám ukazuje, využití hráče z hlediska minut a usage za poslední týden (W1) a 14 dní (W2). Dále ukazuje na jaké pozici hráč nastupoval v tomto období, v procentech.

 

8.Missing a player?

Pokud vám v databázi bude chybět hráč, což se může stát zejména na začátku sezóny, kdy se postupně sázkové kanceláře osmělí vypisovat hranice i na nováčky a hráče nenajdete, tak zde máte možnost zaslat jméno hráče, kterého chcete přidat do databáze.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat