NBA střelci

NBA střelci se vracejí na nbettor.cz

Součástí webu nbettor.cz budou i tipy na NBA střelce, které jsem publikoval i na svých předchozích webech, které jsem teď sloučil do jednoho. V nabídce webu je také webový tool, díky kterému můžete zkusit sázet NBA střelce sami. Stačí se zaregistrovat a zakoupit měsíční balíček pro používání aplikací.

Pokud vás nebaví se přehrabovat ve statistikách a chcete pouze tipy do vaší emailové schránky, pak si stačí objednat balíček tipů a tipy vám budou chodit do vaší emailové schránky. 

Jedno upozornění předem. V zájmu vyšší kvality tipů upozorňuji, že tipy na střelce budou ve větší míře chodit v pozdních nočních hodinách a to kolem cca od 00:00 do 0:45. K tomuto jsem přistoupil po minulé sezóně, kdy jsem tipy poslílal hned ráno a ta kvalita nebyla taková jakou bych si představoval za placené tipy. Nejdříve zasílám tipy k utkáním, které začínají od 01:00 a dál podle začátku utkání, jako poslední přijdou tedy tipy na utkání, které začínají na Západním pobřeží od 04:00 a 04:30.

Menší porce tipů bude odesílána během dne.

Statistiky tipů na střelce  můžete najít zde

Denně lze očekávat i třeba deset tipů, záleží na počtu hraných zápasů a vypsaných hranicích a aktuální situací ohledně absencí hráčů. Takže máte možnost tvořit různé kombinace tipů.

Doporučený vklad na tiket je 5% vašeho bankrollu v případě, že sázíte sólo. Při dvou a více zápasech na tiketu bych se držel 2.5% vašeho bankrollu. Těmto tipům dost důvěřuji, takže bych použil metodu vkladu ve vztahu k velikosti vašeho bankrollu, jehož velikost se upravuje podle jeho vývoje.

Všechny tipy jsou verifikovány na portále mybigpartner.com Tipstr možnost zadat tipy na střelce nenabízí, takže používám tento portál, který má tu výhodu, že zadaný tip odejde i na email, který já potom přeposílám zákazníkům. Verifikace je společná i pro tipy výkony NFL hráčů.

[go_pricing id=“nbettor“]