Sázky na underdogy v úterý

Tradiční underdogový seriál, který minulé úterý neproběhl, tak dneska jsem si našel čas a něco málo sepíšu k zápasům, kde Nbettor vidí value.

Detroit – Cleveland

Nbettor tady vidí Detroit jako favorita. Já minulý týden myslím na Plutkovi vyhořel, když systém sázel proti němu, takže bych se endivil, kdyby to dneska vyšlo.

Podle Baseball Savant má proti pálce Detroitu, která není nijak silná, FIP 7.23, což je dost hrozný číslo, ale ten vozrek není nikterak velklý. Turnbull, který bude startovat za Detroit, ka má FIP 3,74 ze 60 startů na pálce.

Na Detroit bude value až do kurzu 1.85, ale za ten už bych to nehrál, nad 2 se to dá zahrát, nyní je kurz 2.28.

Milwaukee – St.Louis

Zase sázka, kdy to někdy minulý týden proti tomuto nadhazovači nevyšlo. Mikolas z Cardinals letos nezopakoval minulou výtbornou sezónu a letos je to průměr.

Nyní je kurz na St.Louis 2.27 a hrajte je do hladiny 2.04.

Kansas – Oakland

Jako fanoušek Kansasu vím, že to na Oakland moc neumí a včera Kansas prohrál asi o dvacet bodů. Takže dneska budou mít dost unavené náhradní nadhazovače a Oakland oproti Kansasu hraje ještě o playoff. Má větší palebnou sílu. Tohle nehrajte, ale kdyby někdo chtěl poslat peníze do Berouna, tak může do kurzu 2.3, kdy tam je ještě value v tý sázce.

Philadelphia – Pittsburgh

Philadelphia stejně jako Oakland také hraje o místo ve WildCard, protože Atlantu těžko doženou, když zbývá měsíc do konce základní části. Takže se musí soustředit na souboj o druhé místo ve WildCard. Pittsburghu už prakticky o nic nejde, ale včera Phillies skoro porazili.

Smyly má mnohem horší čísla než Brault, který ale půl zápasů hází v mnohem příjemnějším prostředí pro nadhazovače v Pittsburghu.

Pokud si dáte na Piráty z Chomutova, tak do kurzu 2.18, pak už to nechte ležet.

San Diego – LA Dodgers

Uvidíme jak Dodgers pojmou září z hlediska stavby rosteru. Jestli budou při jejich náskoku hráče šetřit, aby si doléčili drobné šrámy do playoff. Nadhazovač lepší u Dodgers, o pálce se nemá cenu bavit. Ale dneska v noci je Padres porazili 4-3.

Value na Padres je do kurzu 2.48

Share: