Pravděpodobnost u NHL sázek, výpočet výše sázky a excel pro sledování profitu sázek

Trvalo to dlouho, skoro celou sezónu, ale konečně se podařilo dokončit model, který by měl předpovídat výsledky NHL na základě statistik a dalších faktorů.

Zatím bych to chtěl s vaší pomocí otestovat do konce této sezóny a od příští sezóny to začít využívat naplno, pokud by to bylo funkční a přinášelo by to zisk.

Probíhalo by to tak, že budu zveřejňovat na svém instagramu tabulku, kde bude pravděpodobnost výher jednotlivých týmů, který v daný den hrají.

Teprve včera mi to doprogramovali, takže si ukážeme na včerejším dnu, jak by to mělo probíhat. Takhle vypadá tabulka s pravděpodobnostmi výhry pro každý tým.

Na této adrese si můžete stáhnout .rar soubor se dvěma excelovskými tabulkami. Jedna se jmenuje betting tracker 2019 a druhá Kelly Criterion Calculator.

První si otevřete betting tracker, kde jsou čtyři listy. V listu BETS si můžete evidovat všechny sázky, abyste viděli jak jsou NHL tipy pomocí tohoto sázkového modelu profitabilní nebo ne.

Pak je tu list Prob, kde si dopíšete tým a pravděpodobnost(možná, kdo by chtěl zasílat vyplněnou excelovskou tabulku s týmy a pravděpodobnostmi, tak at mi napíše na mail nbettor.cz zavináč gmail tečka com)

Vy pak ještě doplníte do polí kurzy na hosty a domácí a automaticky se vám dopočítá jestli má value sázka na hosty nebo na domácí. Value má všechno s hodnotou vyšší než 100. U těchto sázek si tedy pomocí druhé tabulky vypočítáte, jak vysoká by vaše sázka měla být.

Otevřete tedy druhý excelovský soubor, pro výpočet výši sázky. Zadáte Kurz – Odds on Offer, pak pravděpodobnost výhry – Probability of winning, výši vaseho bankrollu – Your Betting Bankroll, Kelly Fraction jsem si nastavil na pouze 10% procent, protože teprve budu testovat a v políčku You Should bet, vám ukáže excel, kolik byste na daný tip měli vsadit peněz z vašeho bankrollu.

První vlaštovka dopadla takto včera:

Ale jak je známo, jedna vlaštovka jaro nedělá a snad se diostaneme do konce sezóny k nějakému většímu vzorku zápasů. Doporučuji opravdu sledovat a poctivě si zapisovat všechny sázky, abyste věděli jak je ten systém profitabilní.

Pravděpodobnost budu zveřejňovat na tomto svém Instagramu, takže kdo chcete můžete začít sledovat. Dávám tam občas, když je čas i nějaký tipy.

Share: