Od 1.února zase za peníze

Zdravím,

manželka domu dotáhla covid, takže jsem v karanténě a mám čas se teďka hrabat v nastavení odesílaných tipů, protože zejména u NHL je teď specifická situace s tím, že hrají pořád proti sobě. Tam to bude chtít ještě trochu vychytat. Také jsem upravil fotbal, aby těch tipů chodilo méně. U fotbalu se budou ještě (a vlastně nejen u fotbalu) aplikovat reaálný statistiky a další věci, který snad zlepší tipy.

Taky jsem konečně našel verifikaci, kde můžu zadávat libovolný částky, takže ode dneška to tam začnu zadávat a uvidíme jestli se ty tipy zvednuly.

Za ten cca měsíc, kdy začla NBA a začaly zase chodit tipy, tak jsou výsledky následující:

Takže za ten měsíc byste vyhráli cca půlku svýho bankrollu, průměrnej kurz byl 2.63. Od 1. února to spustíme opět za prachy. Počítám, že zatím to bude za nějakou symbolickou částku, nejspíš pětikilo, tak si to spočítejte, jestli se vám to při vašem bankrollu. Kdo nebude chtít pokračovat, tak smažu účet, protože do budoucna to trochu předělám a zjednoduším.

Ta týden dám na stránky statistiku do konce ledna, jestli se ty čísla trochu zvedly. Zlepšit se musí jak NHL, tak NBA.  Yield by měl být určitě přes 10%.

Díky za pozornost a mějte se

R.

Share: