O projektu

Projekt Nbettor jsem začal vytvářet v roce 2018. Mým cílem je vytvořit sázkové poradenství, které bude dlouhodobě profitabilní a bude fungovat na základech férovosti a slušného jednání. Mojí prioritou není dostat ze zákazníků za každou cenu peníze, ale jde mi o oboustrannou spokojenost a dlouhodobu spolupráci. Kdo se mnou spolupracuje, tak vám tohle nejspíš potvrdí.

Hlavním důvodem jeho vzniku byl tedy můj nedostatek času věnovat se předzápasovým analýzám a to zejména z rodinných důvodů.

Hledal jsem tedy možnost jak dále pokračovat v sázkařské kariéře a jako nejefektivnější varianta mi přišel valuebetting.

Celý systém je tedy založen na valuebettingu, což je systém sázení, který je dlouhodobý. Základ valuebettingu spočívá v tom, že vy si vypočítáte pravděpodobnost výhry u zápasu a to porovnáte s nabídnutým kurzem sázkové kanceláře.

Pokud je naše pravděpodobnost vyšší než kurz sázkové kanceláře, tak máme sázku s value. Jelikož takovéto sázky jsou většinou sázky na outsidery z důvodu podhodnocených kurzů na favority, tak nepanikařte pokud první sázky nevyjdou. Jak už jsem psal, tento systém je dlouhodobý a při správném nastavení vypočítávaných pravděpodobností je tento systém ziskový.

Moneymanagment

Pokud tedy najdeme sázku s hodnotou, tak pro stanovení optimální výše sázky jsem zvolil Kellyho kritérium pomocí zlomků.

Více o tomto systému money managmentu si můžete přečíst zde, kde je to popsáno více než dobře.

Jak tedy systém funguje?

Jak už jsem psal, tento systém jsem vytvořil kvůli mému časovému zaneprázdnění. Takže téměř celý systém nyní funguje automaticky.

Na základě statistik se vypočítavají pravděpodobnosti výhry pro jednotlivé soutěže. V současnosti sázíme na NHL a MLB. Od srpna 2020 začneme s NFL a nyní testujeme tenis a připravuji fotbal.

Systém je napojen na API Tipsportu, která aktualizuje kurzy každých deset minut a vypočítává tak neustále jestli neobjeví kurz s hodnotou. Pokud systém takový kurz najde, tak jsou nastaveny pravidelné časy, kdy zasílá uživatelům email s tipy a doporučenou výši vkladu dle jejich bankrollu, která je vypočítána podle Kelly kritéria – zlomkové metody. Výše vkladu je u každého zápasu tedy různá v závislosti na kurzy a vypočítané pravděpodobnosti.

Pokud systém najde zápas, kde je hodnota a odešle ho klientovi, tak se zároveň zapíše do databáze s aktuálním kurzem dle Tipsportu a na mně je pouze tyto zápasy následně vyhodnotit, aby se započítal do statistik.

Update 2020

Na přelomu roku 2019 a 2020 jsem se rozhodl, že tuto stránku ,,obětuji,, na oltář výzkumu a tato stránka bude dále sloužit jako tzv. farma sázkových systémů, kde se budou testovat různé sázkové systémy a různé strategie. Zároveň s tímto připravuji novou stránku, která už bude využívat pouze to nejlepší z testovacích systémů.