Novinky 19-07-2021

Je vůbec něco nového?

Ač to možná vypadá, že se nic neděje, tak neustále, i když v trochu pomalejším tempu, pracuju na dalších funkcích nbettoru. Po covidu a rozvolnění se mi trochu rozjely neonline aktivity, takže se všechno zpomalilo a i já po tom prodělanym svinstvu jsem nějak ztratil energii něco vymýšlet.

Teď jsem se trochu nakopnul pobytem na dovolený, takže se to začlo trochu hýbat, ale pro změnu mi oznámil pan Programátor, že odjíždí na měsíční dovolenou on :)))

Takže se to zase všechno zbrzdí. Já se snad konečně dokopu k tomu, abych sepsal koncept webu nbettor v3, který jsme si s panem Programátorem, tak nějak odsouhlasili, že uděláme, protože původní jednoduchý excelový sešit se za ty čtyři roky rozrostl v dost komplikovaný systém. Takže jsme si řekli, že to uděláme jakoby znovu, jednodušeji a lépe. Týkat se to ale bude hlavně distribuce tipů, statistik a nějaké vlastní verifikace tipů, kterou plánuji nejspíš přes Twitter, kde jen doufám, že mi do toho Twitter sám nehodí vidle a nezavede úpravu příspěvků, což teďka na Twitteru nejde a na čem by ta moje vlastní verifikace měla být založena. Protože klasické verikace prů můj valubettingový systém není možný. Nebo je možný, ale není dostatečně přesný.

Na čem teď nejvíce děláme?

To na co se nyní zaměřuji v rámci funkčnosti nbettoru je analýza výsledků jednotlivých systémů a z nich vzniklých filtrů. Protože už to dávno není tak, že tipy generují pouze systémy. Nyní jsou všechny tipy generovány z ,,filtrů,, které nějak ,,pročisťují,, právě zadané pravděpodobnosti v systému a generují tak lepší výsledky.

Tady je pro představu screen ze systému, který ukazuje, že kdybyste vsadili všechny tipy, které Nbettor vygeneroval od minulého července, kdy jsem začal sledovat všechny zadané pravděpodobnosti do systému a následné tipy, tak byste byli lehčí skoro o 11 mega 🙂

Takže proto data a tipy filtruji, aby byly v zisku. V baseballu například letos pravděpodobně nevidíte moc tipů na Arizonu nebo Colorado venku. Ale těch filtrů je vícero a týkají se různých statistik, výše kurzů atd.

Nejvíc práce se nyní točí okolo fotbalu, kde je ten objem získaných dat enormní, jelikož nyní generujeme data pro více než 130 lig, které Tipsport vypisuje. Děláme tedy na toolech, které všechny tyhle data pročistí a ukážou, kde je jádro pudla nebo spíš teda prachy 🙂

Takže přidáváme další funkce zejména pro fotbal, kde bude možné rozlišovat ve filtrech dalších asi šest atributů a doufám, že tak zpřesňovat odesílané tipy.

Další ve frontě

Čeká už skoro druhou sezónu baseball a to vylepšení tak přijde asi až s příští sezónou. Tam mi zůstanou cca dva měsíce, kdy budeme mít data z probíhající sezóny, abych zrealizoval, to co mám v hlavě a co myslím, že 100% ještě vylepší výsledky MLB.

Filtry

Poslední novinkou, kterou pana Programátor teď před dovolenou v rychlosti dodělal, zatím tedy provizorní verzi. Je krátký sumář toho, jak si vede jednotlivý filtr. Dodělaný je vlastně teda jen ten výsledek, který teda bude ještě graficky upraven, ale celkově bude mít tahle funkce ještě další podfunkce, které právě povedou k další analýze tipů.

Výsledky tady jsou za období 20-07-2020 až po dnešek.

Výsledky Fotbal Jummenige

Výsledky MLB

Filtrů je nyní aktivních kolem 90, ale tipy odesílám pouze z pár filtrů. U většiny jenom sbírám data a většina současných prací na nbettoru se týká práve analýzy těchto dat z filtrů.

Share: