NHL střelci 11.02.2019

Včera jsem NHL střelce vynechal, protože jsem se zůčastnil úžasného fotbalového představení na Letné, které mě tak nasra…, že jsem odešel zpět do hospody 15 minut před koncem #scasnyven

Naštěstí jsme se v hospodě kvalitně připravili, takže zápas si moc nepamatuji 🙂

https://www.instagram.com/p/BttBT1bI-s5/

Střelce jsem doplnil do tabulky, takže kdyby někdo měl nutkání si něco vsadit na noc, tak se může podívat na dnešní tipy na střelce

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Sbh3uY9Ziv4XJ4AbZHyxFV3noGaNO8JPywB3GlqM0pU/edit#gid=0

Dnes se hrají pouze tři zápasy a u zápasu Washington – LA Kings si zahraji vítězství Králů v kurzu 2,73.

Když se podíváte na tabulku, tak je jasné proč jsou Capitals takovým favoritem v omthle zápase. Capitals mají 67 bodů a jejich bilance je 30-18-7 a mají +10 gólový rozdíl a jsou blízko tomu, aby si zajistili playoff.

Králové to je jiná písnička. 51 bodů a bilance 23-27-5 a -33 gólový rozdíl. V Los Angeles se do playoff nepodívají, takže začínají být aktivní na trhu s hráči před blížící se uzávěrkou přestupů. Ale přijde mi, že ten kurz na Kings je hrozně vysokej.

Washington povolí 2.72 expected goals and 13.08 high danger šancí, což je řadí na dno NHL v těchto statistikách. Za posledních 10 zápasů je to číslo ještě o něco větší.

Los Angeles přes jejich mizernou sezónu v posledních deseti zápasech bilanci 6-2-2, takže se dá hovořit o tom, že mají docela formu.

Problémem Králů je ofenzíva, mají nejméně high-danger skŕovacích šancí za 60 miínut a jejich 2.17 xGD/60 je třetí nejhorší v lize. Jejich doménou je defenzíva, povolí pouze 2.32 xGA/60 a 10.2 high-danger šancí.

Washington je určitě lepší tým, ale ten kurz je prostě vysoký a toho se musí využít. Při současném kurzu je 66% pravděpodobnost, že Capitals zvítězí, ale kurz na Kings velí jasně. I impotentí útok Kings by si mohl proti slabší obraně Capitals vytvořit nějaké šance.

LA Kings @ 2.73 / 2.5% banku

Share: