NFL v Londýně 2015

I tento rok se představí NFL třemi zápasy v Londýně, bohužel tenhle rok je to v jiných termínech než bude Turnaj mistrů v tenise, takže se to nebude moct spojit v jeden víkend jako jsem to udělal minulý rok. Za sebe můžu říct, že ta NFL se mi ze všech sportů, co jsem v Londýně zatím navštívil libíla nejvíc. Letos se v Londýně nepředstaví žádný top team a rozvrh zápasů je následující.

 

Week 4 (4.října), Jets-Dolphins
Week 7 (25.října), Bills-Jaguars
Week 8 (1.listopadu), Lions-Chiefs

 

 

Za sebe můžu říct, že to vidím asi hned na ten první zápas 4.října mezi New York Jets a Miami Dolphins, ale rozhodnu se až podle rozlosování Premier League, protože bych to chtěl spojit ještě aspoň se sobotním fotbalem.

 

NFL uvažuje do budoucna o expanzi jednoho týmu do Londýna a investuje peníze přímo do Wembley, aby vyhovovala co nejvíce standartům NFL. Expanzi a londýnský tým v NFL podporuje dokonce i britská vláda. Nebylo by to špatný 🙂 Současně jsem někde nedávno četl, že o podobném kroku uvažuje i MLB, tedy pouze ve formě exhibičních utkání, jen je trošku problém najít hřiště, kde by se zápas mohl uskutečnit 🙂

 

Lístky se dají sehnat například zde:

http://www.viagogo.co.uk/Sports-Tickets/American-Football/NFL/NFL-International-Series-Tickets/E-737469

Share: