NFL tipy Week 17

Na které zápasy v NFL vsadit?

Tento týden je posledním v základním části, kdy se pro některé týmy letošní sezóna uzavře. Ty šťastnější týmy budou bojovat v playoff. Některé týmy hrají ještě o hodně a některé si už jdou jen zaběhat a opotit dresy.

Dnes ráno se aktualizovaly pravděpodobnosti, takže se podívejme na aktuální situaci. Kde vidí systém value?

NFL pravděpodobnosti výhry

Chicago Bears @ Minnesota Vikings

Tady se kurzy úplně otočily, protože Minnesota bude šetřit svoje hráče a nastoupí náhradníci. Vikings se nemají kam posunout a jejich pozice se nemění, ať je výsledek jakýkoliv. Přesto systém vidí value v tipu na Vikings.

Atlanta Falcons @Tampa Bay Buccaneers

Dva týmy, které nemají o co hrát. I přes zlepšení obrany Falcons v druhé části sezóny, má asi Tampa lepší tým. Hraje doma a systém vidí velkou value na Buccaneers.

Miami Dolphins @ New England Patriots

Patriots mají stále o co hrát. Potřebují si zajistit volné první kolo playoff. Miami se zlepšilo ke konci sezóny a ten handicap mi přijde dost velký. Včera když jsem dával tipy do tipů zdarma, tak byl už +17. Ano, Patriots doma handicapy pokrývají s největší úspěšností. Ale jak už jsem psal, Dolphins jsou mnohem leším týmem než na začátku sezóny. Kdy dostali od Patriots pořádnou nakládačku. Systém vidí value v kurzu na Miami, ale takhle vysoké kurzy už nehraju, ale handicap na Dolphins mám za málo.

Green Bay Packers @ Detroit Lions

Zápas, kde Packers mají ještě o co hrát. Detroit se jde zpotit. Green Bay má v případě výhry šanci zajistit si volno v prvním kole a být nasazeni jako číslo 1. Takže určitě velká motivace vyhrát. Detroit není dobrým týmem a nemá za zády dobrého quaterbacka. Systém vidí value u Detroitu, ale opět vysoký kurz, který už nehraju. Pokud bych si tady měl něco zahrát, tak je to over na počet bodů u Packers.

Cleveland Browns @ Cincinnati Bengals

Zápas, kde nikomu o nic nejde. Value není ani na jedné straně. Za zmínku stojí to, že většina vsazených peněz je na vítězství Clevelandu. Ale výše handicapu se snížila ve prospěch Cincinnati. No tady bych nehrál a nehraju nic.

Los Angeles Chargers @ Kansas City Chiefs

Veřejnost v USA sází jako zběsilá výhru Chiefs v handicapu. Je pravda, že Chiefs mají šanci na volno v prvním kole. Je tam ale velké ALE. Patriots by museli prohrát doma s Dolphins a to se zřejmě nestane. Chiefs hrají s Patriots ve stejný čas, takže Chiefs budou vědětm jak se vyvíjí zápas Patriots. Může se tedy stát, že o poločase coach stáhne startery Kansasu a dohrávat budou náhradníci. Takže můj tip je tady jasný, hrát handicap Chargers.

Je dost pravděpodobné, že je to poslední zápas Philpa Riverse jako hráče Chargers a je to soutěživý chlapík a bude se chtít rozloučit dobrým výkonem.

New York Jets @ Buffalo Bills

Další z řady zápasů, kde o nic nejde. Ale systém vidí value v sázce na domácí Bills. Tady je možnost, že Bills budou šetřit své startery a velkou část zápasu odehrají náhradníci. Vypsaný handicap začal na hranici -4.5 pro Bills a v současnoti je už jen -1.

Kdybych si měl vybrat jestli volit Andreje Babiše nebo něco vsadit na tento zápas, tak bych tady vsadil under.

New Orleans Saints @ Carolina Panthers

Saints mají šanci na nasazení jako číslo 1 a volno v prvním kole a to pouze v případě vítězství. Panthers asi nebudou velkou překážkou. Ty se budou zřejmě soustředit, aby Christan McCaffrey překonal rekord v yardech v sezóně.

Oakland Raiders @ Denver Broncos

Value není ani na jedné straně.

Share: