NFL tipy Player Props pro zápasy mezi Rams-Saints, Patriots-Chiefs

Do konce sezóny NFL zbývají tři zápasy a dnes jsem si připravil několik tipů na výkony hráčů v konferenčních finále. NFL tipy na týmy si můžete přečíst zde

Los Angeles Rams at New Orleans Saints

Z tohoto zápasu se mi líbí tip, že Brandon Cooks bude mít v tomto zápase více než 67.5 receiving yards @ 1.82. Bude to jeho třetí návrat na stadion Superdome od té doby co byl vytrejdován z týmu New Orleans. Takže to určitě bude brát prestižně a bude to pro něj #revengegame

V této sezóně už Saint potkal a zaznamenal šest catchů, když na něj míč mířil osmkrát a připsal si tak celkem 114 yardů.

Coach Rams SeanMCvay bude možná proti Saint spoléhat na dlouhé míče, jelikož passová obrana dlouhých míčů řadí Saints na 32 místo a Saint jsou taky v poslední trojce bránění týmových receiverů č.1 a č.2. podle stránky Footbal Outsiders.

Druhým NFL tipem z toho zápasu bude R.Woods, že skóruje touchdwown @ 2. Ten má výhodný matchup proti cornerbackovi P.J.Williamsovi a quaterback Rams ho bude možná dost často ze začátku hledat pro nějaké lehké catche, které by mu obrana Rams mohla dopřát.

New England Patriots at Kansas City Chiefs

Grobkovski dá touchdown @ 2.25

J.White skóruje touchdown @ 2.0

D.Williams over 65.5 naběhaných yardů @ 1.90

Share: