Nejvíce a nejméně profitabilní týmy za první polovinu sezóny

Nejprodělečnější týmy

Je po All-Star Game, kterou dá se říct, že klasicky vyhrála Americká liga, což jsem vám na Instagram radil a dnes v noci začala druhá část sezóny, kdy se trochu potvrdilo to, o čem bude dnešní článek.

V něm bych vám chtěl představit týmy, které byly v první polovině sezóny nejprofitabilnější z hlediska sázení a pak týmy z druhého pólu, ty nejméně profitabilní.

Tak nejdříve k těm horším. Pokud byste tedy sázeli na každý zápas Kansas City Royals částku 100 dolarů, tak byste za první část sezóny byli v mínusu 1915 dolarů. Druhým nejméně profitabilním týmem jsou kolegové Kansasu divize, Tygři z Detroitu. Tam byste byli v – 1815 USD za první část sezóny. Další týmy jsou v tabulce.

Já jsem před sezónou napsal článek, kde jsem psal o strategii, kdy budete sázet proti těm nejhorším týmům. Problém je správně určit, které týmy budou nejhorší 🙂 Já jsem si před sezónou schválně po napsání tohoto článku poznamenal pět týmů, které jsem považoval za nejhorší pro sezónu 2019.

sdr

A kdybyste sázeli proti těmto týmům, tak byste vydělali za půlku sezóny, tak byste byli v plusu 707dolarů 🙂 s bilancí 240-144 a ROI 1.8 %. Ještě před začátkem července byl ten profit dvojnásobný, pak začali asi lůzři vyhrávat 🙂

V druhé části sezóny by ten profit mohl jít zase nahoru, protože se pak bude na chvostu ,,hrát,, o co nejhorší umístění, které zaručuje nejlepší pozici v draftu.

Nejprofitabilnější týmy

Nejprofitabilnějším týmem první části sezóny MLB je tým Texas Rangers. Pokud byste vsadili 100 dolarů na každý zápas týmů z první pětky, tak byste vydělali 5825 dolarů při bilanci 235-160 a ROI 14.6%. Zrovna včera Texas porazil 5-0 jeden z nejsilnějších týmů v lize Houston, takže to vypadá, že by v tomto trendu mohli pokračovat i nadále.

Další nejprofitabilnější týmy v tabulce na obrázku.

Určit profitablní týmy je ale asi ještě těžší než ty nejhorší. Třeba u Texasu jsem si myslel, že budou patřit mezi toh nejhorší v lize a chtěl je zařadit na seznam pěti nejhorších týmů.

Minnesota taky překvapila, stejně tak White Sox, kde výsledkům White Sox nejvíce pomohla výborná letošní forma Lucase Giollita. A taky ne náhodu jsou to dva týmy, které maji v divizi Kansas a Detroit z předchozí neprofitabilní tabulky 🙂 Takže proti nim odehrají nejvíce zápasů.

Ještě vývoj profitu u profitabilních týmů na obrázku.

Share: