Nbettor

Nbettor – pomůcka pro tipování střelců v NBA

Již delší dobu vyhrožuju, že udělám tool, který bude šetřit čas při výběru tipů v NBA. Tahle chvíle se blíží a konečně jsem našel programátora, který nesbalí jen zálohu a potom už o něm člověk neslyší, ale naprogramuje to, co je potřeba. Zatím je to jen verze Light, kterou do začátku nové sezóny vytuním a bude mít více funkcí než má teď.

Během pár dnů se to přehodí z testovacího webu na tuhle doménu, takže to bude moct zatím zdarma využívat každý. Kdo by to chtěl používat potom, tak to určitě bude za nějaký poplatek.

No a teď k funkcním, tohle je jen testovací verze, takže ten vzhled bude jinej, koupil jsem na to šablonu, která se bude implementovat do ostré verze.

  1. Vyberete hráče (jsou řazeni podle abecedy a příjmení)u kterého chcete zjistit statistiky, pak vyberete tým proti kterému hraje a nakonec můžete i nemusíte vybrat hráče, který by ho měl bránit a dáte Search
  2. Odkaz na poslední novinky o zvolenám hráči na serveru Rotoworld
  3. Tady se zobrazí statistiky ze zápasů proti zvolenému týmů. Je vidět výsledek zápasů, jestli se hrálo doma / nebo @ venku. Dále je počet minut, počet bodů, počet proměněných a celkově střeleckých pokusů v zápase, to stejné u trojek a trestné hody, poslední sloupec jsou doskoky .
  4. Tady se zobrazují statistiky z basketbal reference. Statistiky jsou rozdělené na domácí / venkovní. Pod tím jsou ještě statistiky v zýpasech bez dne volna, s jedním dnem volna, se dvěmi atd..
  5. Tady se bude zobrazovat to, jak dobře brání ten hráč, kterého jsme zvolili v bodě 1.

Tohle jsou zatím základní funkce, ale už se s tím dá pracovat a ušetří to spousty času.

Share: