Nbettor 2019 v číslech

Jak si vedli mé placené tipy?

Skončil rok 2019, první rok fungování mého sázkového systému Nbettor. Systém je založen na valuebettingu, kdy si počítám vlastní pravděpodobnost výhry. Tu pak porovnávám s kurzy sázkové kanceláře a hledám value ve vypsaných kurzech.

Zatím sázíme na baseball v MLB a kanadsko-americkou NHL. V následujícím článku se podíváme na podrobnější statistiky.

Výsledky tipů na baseball

U baseballu jsme sázeli pouze zápasy s kurzovou hladinou 1.6 – 2.0 ostatní tipy jsme vynechávali. Tohle osobně já změním a od příští sezóny si nastavím kurzové rozpětí sázených kurzů od 1.7 – 2.0.

 • 248 OK tipů
 • 144 KO tipů
 • 5 VOID tipů
 • Průměrný vklad: 3267.7 CZK // Průměrný kurz: 1.83 // Yield: 14.5% // ROI: 92.74 %
 • Čistý zisk za celou sezónu: 185 481.39 CZK

Nejlepších výsledků jsme dosáhli v první polovině sezóny, kdy systém ještě nebyl přenesen na web a používali jsme pouze excel. Každý den ráno jsem poslal klientům excel s tabulkou, kde byli tipy podle vypsaných kurzů. Tohle se dělo pouze jednou denně a možná stojí za úvahu to vyzkoušet i nyní u hokeje. Zde je ale problém, že u baseballu jsou až na vyjímky startující nadhazovači určeni na přibližně 5 dní dopředu, ale u hokeje se to dost často začne objevovat až pozdě večer. A je dost rozdíl jestli za Winnipeg bude chytat Hellebuyck nebo Brossoit.

I přesto, že druhá polovina sezóny byla slabší a třeba už tento rok vím, že systém v září systém nebudu používat, protože velká část ligy už sezónu pouze dohrává. Třeba srpen vypadal naprosto famózně, ale pak přišly myslím tři prohry s velkými vklady a ta čísla se zhoršila a i přes srpnovou bilanci 50-25 byl zisk pouze 15347 CZK při průměrném vkladu 2772.4 CZK na tip.

Na to, že systém používá kurzy z české sázkové kanceláře, které jsou o dost horší než kdekoliv jinde v zahraničí, tak výsledný yield 14.5% procenta a skoro zdvojnásobení banku za šest měsíců je naprosto excelentní výsledek.

Díky systémovým vylepšením a ponaučením se z první testovací sezóny věřím, že i přes menší počet tipů, který nás v příští sezóně čeká, tak ta výsledná čísla budou ještě lepší.

Výsledky tipů na NHL

U NHL máme odehráno zatím pouze polovinu sezóny, takže hodnocení bude zatím za poslední tři měsíce. I přes to, že je odehrána pouze polovina sezóny, tak už jsme na číslech baseballu za šest měsíců.

Je to ale způsobeno vynikajícím začátkem v říjnu, kdy algoritmus byl o dost chytřejší než bookmakeři. To se ale úplně obrátilo v listopadu, kdy zase byli chytřejší bookmakeři. Trochu jsem nechal upravit výpočty a hlavně jsem zvýšil kurzovou hladinu od které jsem začal hrát tipy.

Tady znovu doporučím každému, kdo sází, aby si vedl všemožné statistiky a úplně všechno co vsadí, tak si ukládal do excelu, kde potom můžete dělat rychlé analýzy. Na koho se vyplatí vsadit a na koho ne.

Takhle jsem například zjistil, že všechny sázky v kurzech od 1.5 – 1.79 jsou v mínusu 23085 CZK a to při bilanci 44 OK tipů a 31 KO tipů.

Tohle jsem tedy po špatném listopadu upravil, začal sázet kurzy až od 1.8. Zároveň jsem do systému přidal další vychytávku, kdy systém umí vypnout zasílání tipů na určité týmy. Ze začátku to byly tipy na Ottawu, které dost prodělávaly, ale tam se potom rozchytal Nilsson. A na Senators se dalo začít vydělávat. Musel ale chytat Nilsson. Potom tuhle roli převzal Detroit a tam mohl chytat kdokoliv 🙂 Nyní jsou to i New Jersey a nemít Rangers naprosto famózní dvojici gólmanů, kterou má v Lundquistovi a Georgievovi, tak je na tom podobně jako Detroit.

Výsledky NHL tipů za první tři měsíce sezóny

 • 163 OK tipů
 • 135 KO tipů
 • Průměrný vklad: 3925.1 CZK // Průměrný kurz: 2.06 // Yield: 15.48 % // ROI:91.54%
 • Čistý zisk za polovinu sezóny: 181027.97 CZK

Celkové výsledky všech tipů

Na to, že se jedná o první rok fungování, tak ta čísla jsou hodně slušná. Ze sázkových poradenství nevím o nikom, kdo by taková čísla generoval. A ještě své tipy verifikoval třetí stranou.

Jak vidíte v tabulce níže, tak se podařilo za děvět měsíců fungování pomocí Kellyho zlomkové metody vkladů téměř zdvojnásobit startovací bank.

 • 411 OK tipů
 • 279 KO tipů
 • Průměrný vklad: 3549.3 CZK // Průměrný kurz: 1.93 // Yield: 14.97% // ROI: 183.25 %
 • Celkový čistý zisk: 366509.36

Jak už jsem psal, tak od nové sezóny, která začíná baseballovou sezónou 2020, tak počítám s úbytkem tipů. Zároveň doufám, že se zvýší yield a hlavně, že všechny měsíce budou profitabilní a s vyrovnaným pěkným ziskem. Zároveň bude kompletní rok 2020 ukazatelm, jak si systém opravdu stojí, když budou všechny tipy generovány pouze systémem.

Share: