NBA střelci sázení – jak zjistit důležitost chybějícího hráče

V tomto článku bych chtěl zjednodušeně vysvětlit hráčské vazby a názorně ukázat, kde zjistit informace, pokud napříkald zjistíte, že nějaký hráč chybí.

Nedávno jsem tu představil možnost, že vám ze svého robota můžu zasílat informace o chybějícím hráčích, kde se k odběru můžete přihlásit zde v tomto formuláři.

[contentblock id=23 img=iframe.png]

Tyto informace si také můžete získávat sami na Twitteru nebo na stránce Rotoworldu , která ale bere informace z Twitteru, takže je to o něco pomalejší, na druhou stranu vám tam v případě chybějícího hráče ale napíšou, u koho by se mohla zvednout vytíženost a odehrané minuty. Viz, tento týden, kdy v utkání Clippers s Brooklynem chyběl Blake Griffin.

griffin-sedi

A všichni tři hráči, kteří jsou na tom obrázku podtržení a kde psali, že se budou starat při Griffinově absenci o ofenzívu, tak šli do overu. Takhle to prostě v NBA funguje, když takhle důležitý hráč pro ofenzívu chybí, tak se jeho střely musí tozdělit mezi ostatní členy. A většinou jsou to ty stabilní hráči základní pětky. Pokud v tom týmu není nějaká extrémní marodka.

V určení toho jak důležitý hráč chybí vám může pomoct další stránka na rotoworldu s tzv. depth charts. Což je hierarchie pozic u jednotlivých týmů. Ten kdo je úplně nejvýše, tak je současný starter a člen základní pětky.  Hráč, u kterého je ten červený čtvereček a v něm S nebo značka dolaru(netuším přesně co to je:), tak u toho je nějaký zdravotní problém. Když najedete myší nad ten čtvrereček, tak vám vyskočí informace o tom zranění a jak je vážné. Ideální pro nás je situace, kdy je tam co nejvíce červených čtverečku, pro týmy už vůbec ne:)

scratche

 

PG a SG jsou pozice, kdy hráč co má PG, tak může v případě zranění hrát klidně i SG. SF a PF můžou taky hrát na obou pozicích a konečně PF a C se v případě zranění, také můžou objevit na obou pozicích, když je tam hodně zranění. Takže například u Memphisu, kde těch zranění je na obrázku hodně, tak ofenzíva bude viset hlavně na Marcu Gasolovi. Akorát zrovna u Memphisu je problém, že hrajou pomalu a dobře bráněj, takže to je jeden z nejméně ideálních týmů na sázení na počet bodů. Taky ten jejich trenér dost často dělá divný tahy, kdy nechává hráče sedět. Ale v situaci, která je teď u Memphisu, tak kdyby to byl jiný ,,normální,, tým, tak se vyplácí dávat na Gasola.

Jak už jsem tu psal, problém je, že tyhle informace, že někdo nenastoupí se objeví až nejdřív hodinu před zápasem, kdy hráč třeba zkusí předzápasovou střelbu a pak se rozhodnou, jestli to zkusí nebo ne. Takže pro nás Evropany, tohle musíme podstupovat s tím, že se moc nevyspíme. Na druhou stranu, když ty informace máme a použijeme je rychleji než zareaguje sázková kancelář, tak pak druhej den v kolbence usínáme na soustruhu s blaženým úsměvem na rtech.

No a pokud nechcete tohle řešit a chcete si probdít skoro celé noci až do dubna se mnou u basketu, tak plánuju z důvodu rychlosti informací založit WhatsApp skupinu, kam rovnou budu posílat tipy podle informací, kdo bude chybět.

[contentblock id=24 img=iframe.png]

Když se podíváte sem na výsledky od 24.11, kdy jsem si upravil kritéria pro výběr předzápasových sázek a řekl si, že se teda moc teď nevyspím, tak určitě uznáte, že to stojí za to.

Chce to taky mít hodně účtů u sázkovek, protože je to také o tom najít co nejnižší hranici. Já doporučuju tohle mimo našeho Tipsportu. Sportingbet, Unibet, Bet365, Betfair, Marathonbet, Tonybet, Tempobet.  Uvidíme co po novým roce, kdo bude mít tady registrace a kde všude půjde sázet, díky agentu Burešovi.

[contentblock id=16 img=iframe.png]

 

Share: