NBA Střelci: Indiana @ Portland

Dneska bych doporučil dva střelce z Portlandu. Matchup není ideaální, Indiana výborně brání a hraje pomalu, ale Portlandu se zranil CJ McCollum a nějakou dobu si odpočine.

Z této absence by měl profitovat nejvíce jeho spoluhráči ze základní pětky, Nurkic a Lillard. U nichž je nárůst v usage o 10%, když chybí McCollum.

Nurkic má docela častp problémy s fauly, tak bych víc věřil Lillardovi, ale přehodit by to měli oba. On ten nárůst bodů u nich je vidět v sobotním zápase, kdy se právě McCollum zranil a měli podobně težký matchup jako dnes, když v sobotu hráli proti San Anotnio, který teda hůř brání, ale hraje v podobném tempu.

Ani jeden v minulém vzájemném zápase dnešní vypsanou hranici nepřehodil, ale v tom posledním zápase se San Antoniem měl třeba Lillard 29 střeleckých pokusů, což je rozdíl oproti posledním třem zápasům, kdy měl 18-14 a 11 pokusů. Přesto dal 24, 20 a 18 bodů.

Nurkic je na tom podobně, ale vidím tam větší risk. V posledních zápasech nehraje tolik minut, ale taky u něj bude nárůst střelby, ale je tam ten problém s fauly.

Oba dva týmy potřebují vyhrát, oba dva jsou na čtvrté příčce ve svých konferencích. A 4.místo je dost důležité, zajišťuje domácí pozici pro 1.kolo playoff.

D.Lillard over 26.5 bodu / vklad 2.5 % banku

Share: