NBA + NHL střelci 30.11.2018

Dnes v noci máme 11 zápasů v NBA a 5 zápasů v NHL.

Když to vezmu zápas po zápase, tak první zápas Boston – Cleveland je vysoký hcp na domácí, kteří výborně brání a celková hranice je vypsaná na 207.5 bodu. Může se stát, že do 4.čtvrtiny už hráči ze zahajovací pěkty vůbec nenastoupí. Takže tady bych nic nedopourčoval hrát. Kdyby mi někdo prováděl waterboarding a musel jsem někoho říct, tak bych dal Tatuma.

Další zápas je Charlotte – Utah. Tady se mi líbí klasicky Donovam Mitchel a asi i Rudy Gobert. Pro Utah to bude zápas, který se bude v o něco vyšším tempu, takže budou mít víc příležitostí k zakončení. Hcp je pouze -2, takže ve Vegas počítají, že by to mělo být vyrovnané utkní, takže dost minut pro startující hráče. Taky trochu doufám, že by mohlo dojít na ,,poměřování piňďourů,, mezi Kembou Walkerem a právě Mitchellem.

Další na řadě je zápas Detroit – Chicago. Pamatuju si, že nedávno jsem hrál hcp na Chicago proti Detroitu a v průběhu zápasu Chicago prohrávalo asi o třicet bodů. Teď už se mi to nechce mazat, ale kecám, bylo to proti Atlantě, ale Chicago je letos podobný jako Atlanta 🙂 Tady se mi líbí A.Drummond, kdybych měl opět někoho vybrat.

Nejvyšší total je vypsán v zápase Philadelphia – Washington. Washington letos velký zklamání zatím. Philadelphia hraje dobře a Washington si taky pamatuju, že dost častokrát dostal čočku podobně jako Atlanta nebo Chicago. Oni to teda dostávají nejčastěji, když na ně mám vsazeno 🙂 Zpět ke střelcům. Z Washingtonu nikoho a z Phillies samozřejmě J.Embiid, na kterého při zranění Howarda neamjí odpověď. A když nemáte Embiida, tak tam hoďte Butlera, jak by řekl Jirka Babica.

Zápas, o kterém nebudu nic psát bude Brooklyn – Memphis. Z hlediska střelců nezajimavý zápas. Gasol je q a trefit střelce u Brooklynu je loterie a za ten kurz to nestojí.

Za to zápas Miami – New Orleans je zajímavější. Pro Miami vysoký total díky stylu hry Pelikánů, takže J.RIchardson a H.Whiteside, kterýho jsem letos snad ještě netrefil, ale dneska by měl hrát dost minut, protože někdo bude muset bránit pána s gigantickým obočím ala Tomáš Jelínek, A.Davise. Takže Whiteside by měl odehrát dost minut, pokud nebude mít hodně faulů. A když to nedá klasicky Whiteside, tak to musí hodit Richardson, protože těch hráčů pro skórování už tam moc není.

Oklahoma – Atlanta, taky nemá cenu. Vysoký hcp, nevypsali Schroder, který z Atlanty před sezónou přišel a proti Atlantě by se chtěl určitě vytáhnout, takže nikdo jinej mě tu nezajímá. Atlanta je špatná a může to bejt po třech čtvrtinách o 25 bodů a Westbrook už se bude mydlit ve sprše tou dobou.

Ostatní zápasy už jsou divný nebo polovypsaný a to mě nebaví, takže to bude vše. Tudíž bych dnes doporučil tyto střelce, všechno over a max 2% – 2.5 banku na tip doporučuju

HRÁČTÝMHRANICE
D.MITCHELLUTA22,5
R.GOBERTUTA13,5
A.DRUMMONDDET18,5
J.EMBIIDPHI27,5
J.BUTLERPHI19,5
H.WHITESIDEMIA12,5
J.RICHARDSONMIA20,5

Hraje se taky NHL, k tý nic nenapíšu, protože tomu nerozumím, jen testuju systém, tady radši jenom 1 – 1.5 % banku

PlayerPositionTeamkurz
JASON.POMINVILLEFBUF3,03
COLTON.PARAYKODSTL7
ELIAS.LINDHOLMFCGY2,5
TRAVIS.HAMONICDCGY8,5
NICKLAS.BACKSTROMFWSH3,5
DAMON.SEVERSONDN.J6,5

Výsledky NBA i NHL můžete sledovat na serveru ESPN

Všechno se dá vsadit u Tipsportu. 

Share: