NBA + NHL střelci 29.11.2018

Dnes se hrají v NBA pouze tři zápasy a nejdůležitějšími informacemi je to, že ani dnes za Indianu nenastoupí Victor Oladipo a stejně tak ještě dnes nenastoupí Steph Curry za Golden State, takže usage rate u Kevina Duranta už dosahuje takřka 40%. Dneska ho ale bude pravděpodobně bránit Kawhi Leonard, takže to nebude mít u vypsané hranice 31.5 bodu vůbec jednoduché, protože Toronto brání skvěle jako celek.

Já si dám dva hráče, kteří by to mohli umlátit zpod koše, protože už jsem unvanej z toho, jak si hráč, kterýho si vyberu, tak má střelbu 0-6(zdravím Rickyho R. do Utahu 🙂 a samozřejmě jsem měl na papíru napsanýho i Goberta, kterej nastřílel skoro dvacet bodů včera.

Takže tady jsou dva tipy na střelce v NBA.

HráčTýmHraniceUnder / Over
W.CAULEY-STEINSAC13,5Over
M.TURNERIND12,5Over

Jelikož jsem do nbettoru nacpal i věci, které mají pomáhat k sázení střelců a jelikož začátek sezóny sázení NHL bylo jedno velké peklo a mínus, tak jsem se trochu ponořil do studování NHL statistik a možná jsem našel něco, co by mohlo fungovat na run line v hokeji a zároveň i na tipování overu. Nejvíc mě ale zajímají ty run line nebo puck line, jak se tomu říká v hokeji, protože tam jsou dost zajímavý kurzy.

Tady je jen výpis toho, jak to chodilo minulý týden. Čistý zisk kolem 1500 dolarů při sázce 100 dolarů na zápas. V téhle tabulce jsou pouze NHL tipy na handicapy, overy jsou jinde, ale tam ty kurzy jsou kolem 1,96 pouze.

Takže při zkoumání NHL statistik jsem narazil na něco, co zkouším aplikovat i na NHL střelce, kde ty kurzy jsou taky zajímavý oproti kurzům na NBA střelce.

Takže dnešní dva NHL střelci jsou tyhle dvá pánové:

HráčTýmKurz
RYAN.MURRAYCBJ@10
MIKAEL.GRANLUNDMIN@2,4

Kdo se v noci trefil či netrefil můžete sledovat zde

Share: