NBA Global Games London 2018

Další zápas basketbalové NBA v Londýně

Nová sezóna NBA zná již svoje rozlosování, takže je současně již i rozhodnuto, které va týmy se utkají v již tradičním zápase v londýnské O2 Arena. Tentokrát to vypadá na dost zajímavý zápas, když se utkají rivalové z Atlantické divize a to týmy, Boston Celtics a Philadelhpia 76ers v čele s centrem Joelem Embiidem.

Utkání se odehraje ve čtvrtek 11.ledna 2018 a oba týmy by měli představit své posily z léta, které podepsali buď jako volné agenty nebo získali v rámci výměn. U Bostonu to bude Gordon Hayward, který předtím zářil v Utahu a snad bude v pořádku rozehrávač Isaiah Thomas, kterého od minulé sezóny trápí problémy s kyčlemi.

Minulý rok, kdy jsem tenhle zápas vynechal, tak Denver zničil Indianu 140 – 112 a to byl asi trochu lepší zápas než jsem viděl předtím já, kdy proti sobě hráli Milwaukee a tragický Knicks 🙂

Tuhle akci rozhodně doporučuju a v lednu 2018 si to nenechám ujít.

 

O2 Arena – dějištěm NBA Global Games

Hostitel NBA Global Games londýnské O2 Areně. V roce 1999 otevřený zábavní komplex se nachází v londýnské čtvrti Greenwich a byl mimo jiné hostitel olympijských her v roce 2012. Kromě toho se zde pořádají pravidelné koncerty a různé sportovní akce, jako jsou GLOBALS NBA hry nebo na ATP World Tour Finals.

Share: