Monday Night Footbal preview: Titans – Texans

Preview k zápasu, které uzavírá Week 12 v v americké NFL

Spread: Texans -3.5

Over/Under: 41.5

Původně vypsaný spread byl až -6.5 na straně Texans, ale v současnosti je hranice už pouze -3.5 pro Texans. Veřejnost je straně Texans a nyní je 68% sázek na výhru v handicapu právě Texans. Hranice spreadu NFL je ovlivněna současnými výkony a Titans jsou podceňováni svojí prohrou v minulém kole, kdy je převálcovali Colts 38-10.

Podle dat od roku 2003, týmy, které prohráli  o dvacet a více bodů, tak v následujícím zápase mají bilanci 187-147-6(56%) ATS (against the spread), to znamená, že pokryli handicap.

Texans jsou 21 týmem od roku 2003, který vyhrál sedm utkání v řadě, aniž by se v předcházející sezóně dostali do playoff. Texans se moc nedaří, když hrají v americkém nejsledovanějším čase. V prime timu mají bilanci u money line 12-23 a 8-25-2 ATS.

V této sezóně je ale všechno jinak, letos je to zatím 2-0 u money line a obě výhry byly proti týmům, kteří maji bilanci výher vyšší než 0.500.  Nicméně proti týmům z AFC South se v prime timu Houstonu nedaří a mají v tomhle čase bilanci 1-7-1 ATS od roku 2008.

Tento zápas bude hlavně o ofenzívě Titans, protože oba týmy umí skvěle bránit a bude záležet, jak se jim bude dařit proti konečně zdravé defenzivní linii Texans. Na druhou stranu 4 ze 7 výher Texans bylo pouze o tři body a méně. A Texans už jednou v této sezóně svého divizního rivala porazili a to v druhém weeku, když zvítězili 20-17, kdy Texans zahájili sezńu s bilancí 0-3.

Oba týmy jsou bez větších zdravotních kompůlikací, QB Marcus Mariota by měl nastoupit, když měl měnší zdravotní komplikace.

 Budu zase věřit Titans a tomu, že pokryjí handicap +4 a kdo je odvážný a viděl pohádku o Nebjsovi, tak může zkusit i výhru Titans 🙂

Share: