MLB Playoff začíná

Zápasy začínají již dnes

Včera a dnes v noci se WildCard game zápasy rozhodlo o složení dvojic pro playoff baseballové MLB. Nejdříve si New York Yankees v zápase č. 163 snad poradili s Minnesotou 8:4 a dnes v noci v trochu divočejším zápase Arizona porazila Colorado 11:8 a Arizona tak mohla začít slavit.

Složení dvojic do playoff divizí, které se hraje pouze na tři vítězné zápasy je následující:

 

Red Sox @ Astros

Čtvrtek 22:00 5.10.2017 | Minute Maid Park

Rotace i pálka lepší na straně Astros, tady by měl jít dál Houston, kterého bych tipoval i na celkového vítěze. Celkově se letos utkali sedmkrát a bilance je 4-3 pro Astros. Ale! Bilance Astros doma je 1-2 s Bostonem. Astros doma nejsou tak potentní a dařilo se jim proti Bostonu na jejich Fenway Parku, kde mají bilanci 3-1. Na skórované body vyhráli Astros 35-22 v těchto sedmi zápasech.

 

Yankees @ Indians

Pátek 01:30 06.10.2017 | Progressive Field

Lepší rotace, pálka se moc asi neliší. Yankees můžou spoléhat na bullpen, jelikož jejich relieveři patří k tomu nejlepšímu v lize, ale Cleveland ani tady nezaostává. Letos se utkali také sedmkrát a Cleveland vyhrál 5-2, 2-2 doma, 3-0 venku. Eso Clevelandu Corey Kluber může v serii nastoupit celkem dvakrát, takže tady to vidím na Cleveland.

 

Cubs @ Nationals

Sobota 01:30 07.10.2017 | Nationals Park

Tady je největší otazník u Nationals a to je zdraví jejich nejlepšího nadhazovače, Maxe Scherzera, který laboruje se zraněním. Dobrou zprávou pro Nationals je, že se jim vrátil před koncem základní části Bryce Harper. Oba týmy umí pálit jak leváky, tak praváky, ale viděl bych to tady na Cubs.

 

D-backs @ Dodgers

Sobota 04:30 07.10.2017  | Dodger Stadium

Tady já budu fandit mému druhému nejoblíbenějšímu týmu v lize a to Arizoně. Dodgers měli letos nejlepší bilanci v lize, ale proti Arizoně měli bilanci nejhorší ze všech týmů, se kterými se utkali a to 11-88. Na runy prohráli dokonce 71-99. Přitom Arizona nepatří k tomu nejlepšímu v lize proti levákům, což tedy dost změnila akvizice JD Martineze z Detroitu, kterej se v Arizoně rozstřílel a sázel jeden homerun za druhým. Problémem Arizony, podobně jako Colorada, je to když opustí svůj domovský stánek v poušti, který je po Coors Field druhý nejofenzivnější a venku jejich produktivita není taková. Proti Dodgers nejspíš budou čelit třem levákům v rotaci v podobě Kershawa, Hilla a Wooda. Přesto, že to budu přát Arizoně, tak bych to viděl na postup LA Dodgers.

Share: