London Calling

Na stránky toho teď moc nepřidávám, protože jsem sepisoval a stále sepisuji notičky pro web nový, který už dělají profesionálové a snad to za ty prachy bude trochu vypadat. Až z nich něco vypadne, tak lidem, kteří se přihlásili do testování odešlu odkaz. Kdy by se chtěl přihlásit k odběru novinek a až to spustím, tak má možnost tady dole na tomto odkazu. Nečekejte žádnou revoluci, bude to taková klasika, ale důležitý bude obsah a že to bude snad chodit jako v letošní sezóně. Bude to pro uzavřenou skupinu 80 lidí, kteří budou dostávat tipy emailem, přes Twitter nebo sms upozornění, když o tom bude zájem.  Rozepíšu se o tom trošku víc někdy příští týden.

http://getdridly.us3.list-manage.com/subscribe?u=4e7582e129e51b299e5d82c78&id=45f2380539

 

 

 

Jak už jsem tu psal, tak jelikož přítelkyně má teď v listopadu narozeniny, tak dostala krásný dárek 🙂 Pozval jsem jí do Londýna na prodloužený víkend a zrovna v době, kdy se tam hraje Turnaj mistrů v tenise  a zrovna, když je tam zápas americké NFL a určitě strašně moc toužila vidět anglickou Premier League, takže jdeme i na fotbal :))) Ale to je jenom náhoda, že jo… No a abych na těchto třech událostech nebyl sázkařsky na suchu, tak si na každý zápas na který půjdu vsadím.

Prvním zápasem, který navštívíme bude zápas Premier League mezi West Ham United a Aston Villou. Na pár zápasů Kladivářů jsem letos koukal a mám ten klub rád, hrával jsem za něj ve Football Managerovi docela často, zejména v začátcích, kdy tam byl Joe Cole ještě. Letos hraje West Ham doma dobře a posledně porazil Manchester City. Hrají hodně ofenzivně a dost po křídlech, že by se tam určitě neztatil budoucí nejlepší pravý obránce světa, Pavel Kadeřábek 🙂 A tady se dostávám k sázce na tenhle zápas. Výsledek si netroufám tipovat, WestHam by měl vyhrát, protože jak možná víte, tak Aston Ville se teď vůbec nedaří. Střelecky to bylo až tak špatné v říjnu, že museli zrušit rubriku gól měsíce, protože v říjnu prostě žádný nedali 🙂 Minule se snad už trefili a dopadnou tenhle zápas může jakoliv. Docela bych věřil průběhu, že Villa dá gól a West Ham bude tlačit. Na tenhle zápas se mi totiž líbí sázka, že WestHam bude mít více než 6.5 rohu @ 1.83 na BET365. Po těch křídlech jim to jde fakt pěkně a tohle by mělo padnout. Pouze rekreační sázka za 2 jednotky.

 

[contentblock id=34 img=adsense.png]

 

Dalším zápasem, který navštívíme tak je zápas americké NFL, která potřetí a myslím v této sezóně naposled zavítá do Londýna. Je to zápas mezi Dallasem a Jacksonvillem, tedy týmů z opačných pólů výkonosti. Tenhle zápas ještě není vypsaný, protože se neví jestli bude startujícím QB Dallasu jejich quaterback č.1 Romo nebo jeho náhradník. Romo je v Londýně s týmem a co jsem četl na Twitteru, tak se zůčastnil tréninku. Asi by ho jen tak nebrali na výlet, takže je dost možné že nastooupí, ale bez téhle zásadní informace je těžké cokoliv předvídat. Vůbec tyhle zápasy v Londýně je těžké tipovat, je to úplně jiné hřiště, časový posun a tohle prostě ty týmy ovlivní. Kdo si se mnou vsadil na minulý zápas mezi Atlantou a Detroitem, tak si určitě vzpomene, jak se ten zápas vyvíjel 🙂 Ale i kdyby nenastoupil Romo, tak si vsadím hcp na Dallas. Ale ještě uvidím, něco napíšu na Twitter asi až v neděli podle toho jak bude čas a kdo bude zahajovat za Dallas.

 

Posledním sportovní návštěva bude v O2 Aréně na Turnaji mistrů v tenisu. Už jsem to psal na Twitteru, ale lístky mám na pondělní dpolední program, protože původně jsem měl letět v pondělí večer domů. To se pak změnilo, takže místo Federera uvidím svého neoblíbeného Berdycha 😀 Nakonec jsem si ale říkal, že je to lepší než jít na Ciliče nebo Raoniče, který tam budou jen pálit esa a nebude to skoro žádnej tenis. Berdych s Warinkou by mohl být aspoň trochu tenis, pokud teda Wawrinka bude hrát trošku lépe. A v tomhle zápase si i na Wawrinku @ 2.10 vsadím. Stejně tak si myslím, že to půjde do tří setů nebo prostě padne over, ale dám si jenom Wawroše. Zase za dvě jednotky pouze.

Fotoreport poté dodám a sledujte Twitter, tam dávám teď hlavně tipy:) Protože se mi nějak zbláznil systém v notebooku a musim tvořit na jednom oldschool noťasu a to je peklo 🙂

Share: