Jak zůstat pod radarem sázkové kanceláře

Jelikož jste začali používat Nbettor a tipy z něj, tak se nyní stanete pro sázkovou kancelář Tipsport profitabilním sázkařem 🙂 V následujícím článku přinesu několik tipů, aby vás sázková kancelář hned nezačala omezovat na vkladech.

Sázejte ligy nebo soutěže, kde jsou největší limity

Se sázením na MLB, NHL nebo NFL by s tímhle neměl být problém. Tyhle soutěže tipuje hodně lidí, takže je jednodušší se ukrýt ve velkém davu sázejících, protože tyto soutěže sází největší množství lidí.

Sázejte celé částky

Jelikož u Nbettoru používáme Kellyho strategii pro určování výší částky a vklady, které nám v systému vyjdou nejsou zaokrouhlené, ale netradiční, tak je dobré ty částky zaokrouhlovat a nesázet přesně doporučenou výši sázky. Už částka 1628 může být monitorovacímu softwaru podezřelá, takže vsaďte buď 1650 nebo 1600.

Nesázejte maximální částku limitu

Pokud chcete vsadit třeba 2500 na jeden zápas, ale sázková kancelář vám nabízí, že můžete vsadit pouze 2380 na zápas, tak nesázejte celou částku, kterou jste limitováni sázkovou kanceláří a místo toho vsaďte třeba jen 60-70% částky, třeba 1500 Kč.

Některé sázkové kanceláře vám dají možnost, že můžete 2380 na zápas vsadit a zbylých 120 pošlou k manuálnímu posouzení bookmakerem. To nikdy nedělejte.

Chcete být opravdu chytří? Občas tam dejte akovku

Jak by řekl Jirka Babica, když nemáte celer, tak tam dejte akovku. Sázkové kanceláře nejvíc penez vydělávájí z akovek, jejich marže rostou s každým tipem v akumulátoru.

Občas si tedy vsadťe nějaký sranda tiket s nízkou sázkou a budete tak pro sázkovou kancelář vypadat jako rekreační sázkař.

Vklady rozdělte po menších částkách

Pokud používáte Nbettor, tak samozřejmě skoro ždáne peníze na účet vkládat nemusíte 🙂 ale pokud byste tak z nějakého důvdu museli učinit, rozdělte si vklady na menší částky.

Nic netrvá večně

Bohužel, nepřetržitým podáváním sázek, které budou proitabilní a porážením bookmakerů, tak je dost pravděpodobné, že vám sázková kancelář nakonec limity nasadí, protože jí obíráte o peníze.

Pokud se budete držet těchto jednoduchý pravidel, tak je ale dost pravděpodobné, že vám účet bez limitů vydrží déle.

Share: