Jak zlepšit své sázení na NFL

V těchto dnech začínají první přípravné zápasy v NFL a to zanmená, že již přibližně za měsíc se rozběhne kolotoč zápasů nejsledovanější americké prodesionální ligy.

Musím říct, že NFL mě asi spolu s NBA baví sledovat nejvíc a jelikož jí ještě zdaleka tolik nerozumím jako třeba MLB, tak na ní nemám ani žádný sázkový model, který by mi generoval sám tipy. Takže v případě NFL se musím spoléhat sám na sebe a svojí hlavu.

V tomto článku se pokusím sepsat pár tipů a rad, jaké jsou nejlepší sázecí strategie pro sázení NFL.

Nastavte si cíl pro sezónu

Možná jste slšeli frázi “keep it simple, stupid.” Tady bych chtěl napsat něco o tom, jak to ,, udržet reálné,, Stanovte si cíl v počtu jednotek, který byste chtěli sázením za sezónu NFL vydělat. Jelikož nebude tipy generovat žádný model, který bude určovat výši sázky, tak já osobně u těchto sázek používám jednotnou výši sázky pro každý tip. Obecně co jsem tak pročítal info na webu, tak si sázkaři nastavují cíl 20 jednotek za sezónu.

Já jsem v minulé sezóně na NFL také sázel, zde je verifikace NFL tipů, které jsou i zde ve statistikách na webu a dosáhl jsem profitu cca 18.5 jednotek. Možná se to někdomu může zdát málo, ale v NFL se nehraje tolik zápasů třeba jako v baseballu a jak už jsem psal na začátku je třeba nastavit reálné očekávání. Když to převedu na peníze je to cca 40k za čtyři měsíce práce u mého bankrollu.

Statistiky NFL na Nbettoru můžete najít tady

Já už třeba vím na základě zkušenosti z minulé sezóny, že v playoff budu sázet pouzre zápasy do prvního kola. A pak skončím. Obecně playoff v žádném sportu nesázím rád, ale ty první kola ještě zkousnu 🙂

Nesázejte na každý zápas

Tohle jsem já minulou sezónu úplně neměl vychytané, ale tuto sezónu bych chtěl za každé kolo / week sázet maximálně na 5-6 zápasů. Samozřejmě tohle můžete uzpůsobit svým individálním potřebám a přáním, ale doporučuji sázet pouze takové množství zápasů. Čím méně zápasů, tím méně chyb na tiketech.

Dá se říct, že právě stanovení cíle vás může přivést k úspěchu v sázení. Je ale třeba pevná discplína a dodržovat svůj plán. Dívejte se na celkový cíl a nežijte week od weeku. Může se vám samozřejmě stát, že nějaký week skončí vaše bilance 1-4, ale v příštích se to určitě otočí.

Nezkoušejte rychle dohnat ztráty

To je něco co platí pro každý sport, nejen pro sázení na NFL. Ale u NFL to díky jejímu rozvrhu platí ještě o trochu více. Pokud se nebudete držet plánu sízet na 5-6 zápasů za jedno kolo, tak třeba v nedělních podvečerních zápasech můžete skončit 1-4 a budete se to snažit dohnat v zápasech, které začínají ve 22:00 a dále. Svojí ztrátu pak můžete klidně prohloubit.

Držet se stanovené strategie celou sezónu vám pomůže dosáhnout vašeho stanoveného cíle pro celou sezónu.

Nebuďte líní

Stejně jako cokoli s čím chcete v životě uspět, tak i v sázení nesmíte být líní. To je celý proces od začátku do konce. PRacujte a nebuĎte líní a úspěch v podobě výherních tiketů se dostaví. Nestačí vstát v neděli, přejet zalepeným okem zápasy a napálit tam pár zápasů.

Podívejte se na Power Rankings týmů, porovnejte je. Porovnejte jak brání běhovou hru, jak brání hru vzduchem, dělejte si poznámky. Sledujte zranění. Vím, že teďka budu znít trochu jako Hujer z Marečku, podejte mi pero, ale já měl minulou sezónu na NFL speciální sešit, kde jsem si ke každému zápasu zapisoval poznámky a porovnání týmů. Nevím jestli na to tuhle sezónu budu mít čas, ale nejspíš si něco vytvořím v google sheets nebo v excelu, kde se mi budou data aktualizovat automaticky.

V dnešní době je velkým pomocníkem Twitter a veškeré socialní média, bohužel nepřítel je používá také.

Ještě jedna poznámka k médiím. HBO uvádí před sezónou NFL sérii Hard Knocks, která je vždy o přípravě nějaké týmu před sezónou. Letos je tím týmem Okland Raiders. Je možné, že na tenhle tým bude ze začátku dost lidí sázet. Možná právě kvůli tomuhle pořadu, že jím prostě budou sympatičtí.

Cesta k vítězství je pomalá, ale jistá

Tohle je prostě platí ve všem. Nejde mít všechno hned, musíte se k tomu dopracovat, vybudovat si to. Vyhrávat pomalými krůčky, disciplínou a poctivým přístupem.

Potom teprve můžete začít vyhrávat.

Share: