Jak sázet baseball – ooigzu.cz

Tak konečně se mi podařilo dokončit tak zhruba z 90% stránku o nadhazovačích, ze které čerpám data pro sázení baseballu.  

Do konce této sezóny, kdyby si chtěl někdo vyzkoušet sázení baseballu a hrabání se v těhle číslech, tak do konce sezóny to bude zdarma, od příští sezóny to bude za nějaký mírný poplatek ( 10 usd / měsíc max), přece jen to naprogramování taky něco stálo 🙂

 

Tak jenom lehce k tomu, co všechno tam najdete.

Vrchní řádek, kde je počet bodů, které tým dosáhla v posledních deseti zápasech. Mezi tím je tabulka STADIUM, kde jsou údaje o stadiónu na kterém se hraje. Jak moc je ofenzivní, kolik tam padá bodů a kolik homerunů, čím nižší číslo tím je stadión ofenzivnější.

Po kliknutí na ikonku ESPN se dostanete na Split statistiky nadhazovače na ESPN.

 

Další boxy se statistikami se řídí podle toho, jestli nadhazovač startuje doma nebo venku. Pro porovnání jeho statistik jsou ukázány statistiky jak venku, tak doma.

HOME / AWAY L/R splits už ukazuje pouze statistiky podle toho, kde nadhazovač hází, když je to venku, tak se zobrazují pouze statisiky Away, rozdělené podle úspěšnosti proti pálkařům, buď levákům nebo pravákům. Tady už jsou nějaké statistiky zvýrazněny červeně a když je to červeně, tak to znamená, že to není pro nadhazovače dobře. Do budoucna plá nuju udělat nějaké spektrum barev, takže ty statistiky budou takový omalovánky 🙂

 

Další box se statistikami je PITCHFX, což je rychlost nejrychlejšího nadhozu, fastballu, u nadhazovače v této sezóně.  Gamelog – LAST5 Games je výpis vybraných statistik z posledních pěti zápasů nadhazovače.

Game vs. Opponent last 2 season – výpis všech zápasů proti soupeři za posledních dvě sezóny.

 

 

Team batting home / away 

ranking týmu podle toho , jak odpaluje doma nebo venku. Čím nižší číslo v rankingu, tím lépe pro tým. U položky K vs L nebo R je to opačně, čím nižší číslo v rankingu, tím méně mají hráči na pálce strikeotů.

 

Team batting vs L / R – tady je úspěšnost a síla pálky proti nadhazovačům, kteří hází levou nebo pravou. Čím nižší číslo v rankingu, tím lépe pro tým.

 

STAMP form – ukázka ,,formy,, nadhazovače v atuální sezóně. Zobrazuje data za sezónu, 14 dní a 30 dní.

 

 

No, takže tohle každý den projíždím a pak  z toho vybírám tipy na baseball.  Jak už jsem tu nedávno psal, místo týmových overů, kde ty kurzy jsou nižší a nižší a hranice naopak stoupají, tak se snažím dávat tipy na RL, kde ty kurzy jsou 2 a víc a taky vklady tam nejsou prakticky omezený. Když u team total sázek na Pinnaclu to bylo kolem 10k na sáku, tak tady je to třeba půl milionu na sázku.

Share: