Informace na mail o chybějících hráčích

Ty, kteří jste se přihlásili k odběru novinek přes email o hráčích, kteří do zápasu nenastoupí, tak jste si možná všimli, že ty informace teď v poslední době přestaly chodit. Někdo si možná oddechl, protože mu přišlo, že těch mailů je dost 🙂

Je to z důvodů, že jsme vyčerpali počet operací u robota, který informace zasílá. Ve free řežimu je těch operací 5000 na měsíc zdarma. Nám to vydrželo od 28.listopadu do cca 23.prosince. A to jsem ještě ty operace dost často v noci korigoval, když jsem byl vzhůru a viděl jsem, že žádný jiný zprávy nejsou.

Proto bych navrhoval, že bysme se složili na nějakou placenou variantu robota, kdo by chtěl ty informace o chybějících hráčích dál dostávat. Osobně si myslím, že je to u střelců naprosto výborná věc, která dost usnadňuje práci a když jsme rychlejší než sázkovka, tak je to pak dost jednoduchý.

 

Tady je ceník a osobně bych preferoval tu variantu za 29 dolarů a robota bych rozšířil kromě informaci o OUT hráčích i o informacích o doubtful hráčích, kteří jsou dost často předpokladem k tomu, že hráč je právě out. Sice to zvýší počet emailů, ale myslím, že to bude stát za to. Já slibuji, že co nejdříve připravím tabulku pro všechny týmy, kde bude vypsáno, které absence ovlivňují které konkrétní hráče. Jako včera v noci, když vypadl Kawhi Leonard a to znamenalo zvýšenou usage pro Aldridge a Gasola.

Do komentářů pod facebookový příspěvek napište, kdo byste přispěl a podle počtu lidí, bysme tu částku rozpočítali mezi lidi na těch 29 dolarů. Takhle jednoduše docílíme toho, že každý uvidí částku kolik je potřeba zaplatit a nikdo si nebude myslet, že se na tom chci nějak obohatit, kdybych si každýmu řekl o kilo 🙂

 

https://www.facebook.com/ooigzu/posts/1894866460724757

 

Share: