Dva tipy na NFL přípravu

Dnes v noci se hrají 2 zápasy a zítra od 19:00 jeden přípravný zápas v NFL. Mám tipy na zápasy, které se hrají dnes v noci + zítra snad budu mít čas napsat článek s dalšími tipy na zápasy, které se budou hrát v neděli v noci. To je ale s otazníkem, zítra jdu barmanský kurz, takže je dost pravděpodobné, že se dost opiju 🙂

Tampa – Cleveland

V NFL se hrají čtyři weeky přípravných zápasů. takže jsme v druhé půlce. A stejně jako v baseballu, tak i v NFL se s blížícím začátkem sezóny do utkání zapojuje čím dál tím více starterů, tedy hráčů, kteří by měli v sezóně pravidelně nastupovat.

Cleveland

Quaterback Baker Mayfield by měl odehrát přibližně poločas, asi neuvidíme Odella Beckhama Jr, ale radost by nám mohl dělat pohled na Nicka Chubba, což by měl být jeden z nováčků, kteří bude těžké dostat na zem.

Kareem Huntovi končí suspendance, takže by měl také dostat nějaké touches a snaps, protože jeho backup Dontrell Hillard nebude mít podobný typ role jako on.

Klíčovým otazníkem je tedy u Clevelandu fakt, jestli jejich offensive line bude schopná podpořit jejich elitní útok.

Tampa

Problém Tampy je jejich secondary a obrana obecně.

Vsadím si na Cleveland a budu doufat, že Mayfiueld bude hrát aspoň 30 minut

Můj tip: Cleveland -3

S blížící se sezónou NFL jsem připravil i balíček NFL za lidovku. Na tento balíček nejde uplatnit žádná sleva. Jako cíl jsem si dal, že profit za sezónu bude + 20 jednotek. Objednat můžete v eshopu.

Detroit – Buffalo

Bills mají možná jednu z nejpodceňovanějších obran v NFL. SKončili druhzí a celkově a v passové obraně za Bears. Byli v top 5 v bodech obdržených od wide receiverů, quaterbacků a tight-endů. Nahradili jejich dlouhodobého DT Kyla Williamse volbou draftu č.9 Edem Oliverem, který podle odborníků má výborný přípravný kemp. A přidali bývalého hráče Texans Kevina Johnsona do už tak solidní obrany.

elkově Bills obdrželi třetí nejnižší počet běhových yardů v lize a posíli v rychlosti a talentu. Pokud zvýší svou efektivitu i v útoku, tak se můžou stát černým koněm pro sezónu 2019 v boji o druhé místo v AFC East a zůstat v boji o Wild Card.

Detroit

Od Detroitu se očekává, že se začne v této sezóně více věnovat běhové hře pod novým ofenzivním koordinátorem Darrellem Bevellem. To znamená větší šanci pro Bills zastavovat útoky Lions.

Můj tip: Méně než 42 bodů

Share: