Druhy sázkových systému na nbettor.cz

Systém Nbettoru generuje čtyři druhy sázkových systémů a v blízké sobě přidá další dva, které však chci pouze zatím testovat ve zbytku sezóny jak budou profitabilní a jestli by mělo do budoucna jim věnovat pozornost.

Pokud si tedy objednáte měsíční balíček v eshopu, tak vám do mailu bude chodit tento email s tipy, které jednotlivé systémy vygenerují.

Co tedy jednotlivé sázkové systémy obsahují?

Nbettor Basic – jsou úplně všechny tipy ze systému, kde systém našel hodnotu oproti kurzu sázkové kanceláře. Není zde aplikován žádný jiný filtr ze statistik.

Pokud byste chtěli sázet pouze tipy ze sázkového systému Nbettor Basic, tak se připravte, že je to velmi náročné na kapitál a také dost porážek, protože se jedná o dost sázek na underdogy, ale celkový yield by se měl pohybovat kolem 10%.

Statistiky po polovině jsem zveřejnil v tomto článku, takže tady si můžete udělat představu, jak je to náročné.

Nbettor Ultra – sázkový systém, kde je pouze použit filtr na hladinu kurzu sázkové kanceláře. Jedná se o tipy v rozmezí kurzů 1.6 – 2.0. tento systém doporučují hrát a tipy z něj sázet.

Je méně náročný na prosázené množství peněz a vyhrané peníze jsou ze 3/4 téměř totožné jako u Nbettor Basic, kde jsem se za tři a půl měsíce blížil prosázené částce téměř 1,8 milionu.

Zephyr Basic – sázkový systém, který vychází z Nbettor Basic a není tak zde aplikován v systému žádný filtr na hladinu kurzu. Jsou zde ale jiné filtry, které jsou součástí know-how 🙂

Zephyr Ultra – vychází z nastavení sázkového systému Zephyr Basic, pouze je na něj ještě navíc aplikován filtr an kurzovou hladinu generovaných tipů. Tento systém generuje nejméně tipů, ale měl by být nejvíc profitabilní.

Jak už jsem napsal v manuálu sázení s Nbettorem, tak také doporučuji hrát sázkové tipy z tohoto systému.

V nastavení emailových notifikací po zalogování do systému si můžete nastavit, které systémové tipy si chcete nechat do emailu zasílat. Budu se opakovat, ale já osobně hraji pouze oba sázkové systémy Ultra.

Statistiky jednotlivých systému můžete sledovat zde: https://www.nbettor.cz/statistiky-test/

Z rozbalovacího menu si vždy vyberte, statistiky kterého konkrétního sázkového systému si chcete nechat zobrazit a pak se vám zobrazí detailní statistiky.

Share: