Další možnost jak sázet mé NHL tipy

Protože někomu nemusí vyhovovat systém sázek podle Kellyho. Rozhodl jsem se, že veškeré tipy, které systém prozatím vygeneroval převedu do systému jednotek. Protože občas i pro mně osobně není jednoduché vsadit vše podle toho, jak mi vypočítá Kelly Fraction. Zejména pokud se jedná o noc, kdy se hraje přes deset zápasů, tak ty nároky na vklad můžou být v desítkách tisíc korun.

Systém jednotek

Pokud systém našel v kurzu value, tak jsem jednotky rozdělil takto:

Pravděpodobnost výhry 0-49.99% – 1 jednotka

Pravděpodobnost výhry 50-59.99% – 2 jednotky

Pravděpodobnost výhry 60-69.99% – 3 jednotky

Pravděpodobnost výhry 70-100% – 4 jednotky

Pro lepší představu předpokládejme, že 1 jednotka = 1000 Kč.

Zde je přehled všech tipů převedených na jednotky. Klidně si údaje stáhněte a můžete filtrovat jednotky, kurzy. Oproti tipům na webu jsou zde zahrnuty úplně všechny tipy, včetně Ottawy, kterou jinak při doporučených vkladech přes Kellyho nehraju. Protože sázet dvakrát týdně 10000 Kč na Ottawu, tak na to peníze nemám 🙂 V systému jednotek už by mě to asi tolik nebolelo 🙂

Pokud byste tedy vsadili všechny tipy, které systém vygeneroval, tak by vaše bilance byla následující:

Komplet úplně všechny tipy mají tuto bilanci

Toto je statistika všech tipů v kurzové hladině 1.7 – 2.5

Pak jsem zkusil vyfiltrovat pouze tipy, kde je sázka 2,3 a 4 jednotky

Výsledky jsou dost podobné, takže je asi nejjednodušší hrát všechno. Je to méně náročné na kapitál, ale zisk je také menší.

Pokud si tedy objednáte v eshopu balíček, tak se můžete rozhodnout jestli chcete využít systém vkladů podle Kellyho nebo systém vkladů podle jednotek.

Share: