Baseballové tipy 2019 – balíček baseballových tipů pro sezónu 2019

Pro tuto sezónu MLB jsem si připravil balíček jehož základem nebudou tipy na baseball, ale výpočet pravděpodobnosti a value. Balíček bude tipy na baseball samozřejmě také obsahovat, ale hlavním benefitem je to, že si z nabízených kurzů můžete sami vypočítat, jestli vypsaný kurz má hodnotu a vyplatí se vám ho vsadit.

Probíhat to bude úplně jednoduše. Do mailu vám během dne přijde email s excelovským souborem, kde budou doplněné pravděpodobnosti výher a k nim kurzy ze dvou sázkových kanceláří. Pinnacle a Tipsport. Pinnacle pro představu, jak je správný kurz a Tipsport, protože to je asi jediná normální sázkovka na našem trhu.

Takhle vypadá tabulka, která vám přijde do emailu. Zelená políčka mají value a vyplatí se na tyto zápasy vsadit.

Pro zobrazení pouze zelených polí můžete použít filtrů, buď pomocí filtrů čísel, kdy zadejte hodnotu vyšší než 100 nebo můžete filtrovat podle barvy a tady zadáte tmavě zelenou, aby se vám zobrazily pouze tipy, které mají value. Musíte to udělat pro každý sloupec zvlášť. Stačí samozřejme jen Tipsport, kde sázíte.

Důležité upozornění, kurzy porovnejte s aktuálními! Během dne se mohou změnit a hodnota už tam nemusí být, na tohle pozor. Je lepší si kurzy aktualizovat podle aktuálních hodnot!

Další fází je vypočítání výše sázky podle vašeho bankrollu, který máte určen na sázení. K tomu poslouží další excelová tabulka, která je ke stažení zde

V tabulce vyplníte pouze Odds on offer, což je výše kurzu, který chcete vsadit. Potom Probability of winning, kde doplníte pravděpodobnost výhry. Pak zadáte výši vašeho bankrollu a poslední položka, kterou můžete změnit je Kelly Fraction. Já ho mám na 10 procentech, ale mám velký bankroll a nesázím už za hodně, takže stačí 10 – 20 procent. Těch zápasů bude za celou sezónu hodně, v MLB se odehraje za sezónu něco přes 2400 zápasů .

Pokud o tohle bude větší zájem, tak všechno nechám naprogramovat tak, aby se to dalo vše naťukat na webu, kde by se automaticky aktualizovaly kurzy a nemuselo se vše dělat v excelu. Uvidím podle zájmu, je to finančně dost náročné. A taky je potřeba otestovat model. který vede k výpočtu pravděpodobnosti.

Součástí excelu je i list Tipy, kde jsou tipy, které hrají já. Ale opět je potřeba brát v úvahu to, že kurzy se můžou změnit, kurz uvedený v mé tabulce už se mohl změnit a nemusí mít value nebo má i vyšší value. Vždy je potřeba udělat kontrolu pravděpodobnost výhry * kurz. Stejně tak částky, které mám uvedené u tipů vycházejí z mého bankrollu a vy si vypočítejte výši podle vašeho bankrollu.

Tipy, které budou budu posílat mimo tuto tabulku, tak budu zasílat také do vašeho mailu a budou přibližně v tomto formátu:

Pokud chcete zasílat tabulku do mailu, tak pomocí formuláře

Share: